2703
2553
عنوان

درمان خونگی برای پیله دندان

137 بازدید | 9 پست

درمان خونگی سراغ دارید برای پیله کردن دندان ؟؟

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سیر بزار باز میشه تخلیه میگردد

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2456

نشاسته دوتا قاشوق بریز

اب سرد هم بریز کم هم بزن روشعله بزاز

قل زد ورش داار بزار روش وقتی سرد شد بریز بیرون دوبارههی تکرار کن عفونت سریع میکشه

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

آموکسی سیلین ۵۰۰ هر ۸ ساعت یک عدد

مترونیدازول ۲۵۰ هر ۸ ساعت یک عدد

به مدت یک هفته بخورین

البته اگر منظورتون آبسه دندون هست

ولی به هر حال شما باید بزودی به دتدونپزشک مراجعه کنید 

2714
درمان خونگی ؟؟؟ اول منبع عفونت باید خارج بشه وگرنه مشکل ساز میشه حتی انتی بیوتیکم نباید بخورین ک ی ...

رفتم دندن پزشکی سفالکسین و مترادینازول داده 

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)