2737
2734

سلام.خانوما ماه رمضان رو از اول تا شب ۲۳ روزه گرفتم و اخرین قائدگیم ۴۰ روز پیش بوده.طبیعیه یا برم دکتر؟ 

چون سابقه بیماری های رحم و تخمدان دارم میترسم از عقب افتادن قائدگیم.

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو❣

ماه رمضون کلا منو ریخته بهم ۳ بار تموم شدم کامل رفتم حموم روزه گرفتم دیدم تموم نشدم اه

امروز بازم اینجوری شد

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
ماه رمضون کلا منو ریخته بهم ۳ بار تموم شدم کامل رفتم حموم روزه گرفتم دیدم تموم نشدم اه امروز بازم ا ...

ای بابا😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا😔

اه اعصاب منم داغونه😭

امشب رفتم حموم

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2728
منم همش استرس کیست داشتن دارم.😔

نترس گل ایشالاه چیزی نیست 

اسی من ماه رمضون پارسال اینجوری شدم.تقریبا۷روز عقب انداختم.انقدر رازیانه دم کردم و خوردم که نصف شب پریود شدم.احتمالا وزن کم کردی و هورمونهای بدنت به هم ریخته..

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
اسی من ماه رمضون پارسال اینجوری شدم.تقریبا۷روز عقب انداختم.انقدر رازیانه دم کردم و خوردم که نصف شب پ ...

مرسی عزیزم.فردا منم دم میکنم میخورم.من خیلی احساس ضعف هم دارم.نتونستم از ۲۳ به بعد روزه بگیرم

2740
مرسی عزیزم.فردا منم دم میکنم میخورم.من خیلی احساس ضعف هم دارم.نتونستم از ۲۳ به بعد روزه بگیرم

آخی.قبول باشه .همون پس ضعیف شدی

بنظرم دم کن و بخور انشالا زود پری میاد

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

اره واس من عقب افتاده بود کل ماه رمضون پارسال رو گرفتم بعد یه هفته وقتش گذسته بود ب شوهرم گفتم بیبی چک گرفت امتحان کردم مثبت بود😂😂

بعد شوهرم میگفت وای پناه من اصلا امادگیشو ندارم ما باید قبلش میرفتیم دکتر ازمایش میدادیم بیا قرص بخور سقطش کنیم منم دیگه فاز مادربودن گرفته بودم میگفتم نه من بچمو نمیکشم😐😂😂بعد ماه رمضون پریود شدم و بخاطر روزه گرفتن بهم ریخته بود تنظیمم

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
آخی.قبول باشه .همون پس ضعیف شدی بنظرم دم کن و بخور انشالا زود پری میاد

فدات شم عزیزدلم.انشالله

اره واس من عقب افتاده بود کل ماه رمضون پارسال رو گرفتم بعد یه هفته وقتش گذسته بود ب شوهرم گفتم بیبی ...

مرسی عزیزدلم خیالمو راحت کردی🙏🙏🙏😍

منم میترسم کیستی چیزی داشته باشم

عزیزم انشالله چیزی نیست.اما حتما ی دکتر برو.من از کرونا خیلی میترسم که دکتر نمیرم.وضع بهتر شد و پیک تموم شد حتما شماهم ی چکاب برید عزیزدلم

2706