2733
2734
عنوان

ادم بی رگ

84 بازدید | 27 پست

سلام عزیزان

شوهر من اصلا براش مهم نیست هر چی بپوشم هر جایی برم یا ...

اصلا رو‌من‌حساس نیست غیرت نداره رو من 

واقعا به نظر شما این کلا اخلاقش اینه یا منو دوست نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😑

اتفاقا دوست داره میخواد راحت باشی

اینا که گفتی دیگه چه صیغه ایه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
اخلاقه  خیلیم خوبه به نظرم میگفت نپوشین خوب بود؟ پس احتمالا نچشیدن طعم اینکه چقدر زور داره یه ...

نه‌ من‌ نیمگم گیر بده ولی اخه یکم حساس بودن به خدا خیلی خوبه

اخه نمیفهمم واقعا بد دلی خوب نیست ولی زیادی هم اینجوری رها کردن واقعا چه معنی میده من‌ نمیگم بد دل ...

اهمیت ندادن رو با اینا قاطی نکن

قیمه هارو نریز تو ماستا

بی رگ دیگه چه مسخره ایه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
من‌میگم‌یکم حساس باشه فقط همین‌

اون که میگی اهمیت دادنه فقط دلت میخواد یکم بیشتر بهت اهمیت بده همین وگرنه منظورت گیر دادن نیست درسته؟ 

اون که میگی اهمیت دادنه فقط دلت میخواد یکم بیشتر بهت اهمیت بده همین وگرنه منظورت گیر دادن نیست درسته ...

درسته من‌اصلا بدم‌ میاد از گیر دادن

ولی  این‌ منو کلا ول کرده اصلا مهم‌نیست چیکارا میکنم