2733
2739
عنوان

کیا درباره ی مراقبت پوست اطلاع دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3845 بازدید | 112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم من چروک ندارم واسه همین ضدچروک استفاده نکردم

در کل چروکایی که بر اثر کم آبی پوست به وجود اومدن فقط ممکنه با کرم و سرم بهتر بشن وگرنه روی چروکای دیگه تاثیر زیادی نداره

لطفا لایک نکنید مچکرم😊
2738
نه عزیزم من چروک ندارم واسه همین ضدچروک استفاده نکردم در کل چروکایی که بر اثر کم آبی پوست به وجود ا ...

عزیزم خوبی

میشه لطفا برای پوست چرب ابرسان و محلول شستشو میسلار واتر و تونر  و ضدافتاب مناسب معرفی کنی

محصولات ارایشی و بهداشتی فیک استفاده نکنید

اب بخورید روزی 8 لیوان

ورزش کنید

روتین پوستی داشته باشید....روزانه ....شبانه....هفتگی...ماهانه

جنس پوستتون رو بدونید

محصولاتی که برای یک روتین عادی لازم هست(در صورتی که مشکل پوستی خاصی نداشته باشید)....ژل شست و شو یا فوم شست و شو......تونر....میسلار واتر یا شیرپاکن(اگه ارایش انجام میدید)....ابرسان...مرطوب کننده....سرم های پوستی....ضد افتاب...کرم دور چشم

عزیزم خوبی میشه لطفا برای پوست چرب ابرسان و محلول شستشو میسلار واتر و تونر  و ضدافتاب مناسب مع ...

آبرسان پمپی نوتروژینا

میسلارواتر ندارم چون آرایش نمیکنم

تونر هم بستگی داره واسه هدفی بخوای مثلا واسه جوشای سرسیاه نوتروژینا یه تونر خوب داره

ضدآفتاب avene.شیسیدو.آپیو همه خوبن بسته به بودجت داره

آبرسان برند کلینیک هم عالیه ولی خوب خیلی گرون تره

یه آبرسانم از فارم استی هست که تعریفشو خیلی شنیدم آخر هفته به دستم میرسه هنوز تست نکردم

شوینده هم avene واسه پوست چرب داره

لطفا لایک نکنید مچکرم😊
2706