2733
2734

سلام. این ماسک هایی که داخل لوازم آرایشی میفروشن ضرر نداره برای پوست؟ من میخوام از این به بعد بخاطر سلامت پوست صورتم به پوستم برسم. 

چیکار کنم؟ میخوام روشن تر و شفاف تر شه و جوش کلا نداشته باشه. زیر چشمم صاف بشه و... ولی بی خطر باشه. 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پوستم کرم های ارایشی بزنم جوش میزنه داغ میشه

منم قبل ارایش ماسک سیاه میزنم خیلی خوب و نرم میشه

تو خونه اب برنج میگیرم ولی بدون نمک و روغن

بعد همون آبو میزارم رو گاز بپزه جمع شه

بعد صورتمو باهاش شستوشو میدم.باعث روشنی و رفع لک میشه

بخودم گفتن ک بزارش فریزر استفاده کن اما من میگم ک سردیش اذیت میکنه.من ماساژ میدم باهاش

وموقع سیب زمینی رنده کردن آبشو میزنم صورتم

خیارم همینطور

و برای سلامت پوست همیشه و همیشه اب کافی بخور

مشکلات پوستیتون چیه تا راهنماییتون کنم باید یه روتین داشته باشید واینکه چند سالتونه

عزیزم من 22سالمه

تاحالا هیچ آرایشی هم نکردم. پوست صورتم صاف و خوبه. اما خشک میشه خصوصا اطراف دهانم. پیشونی و روی بینی ام. و اینکه کلا میخوام پوستم شفاف تر و روشن تر بشه. 

زیر چشمم هم سیاه نباشه 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
2738
اینا ضرر نداره؟ برند های خوب و عالی می‌شناسید بگید لطفا. 

ضرر نداره من خودم یک ساله استفاده میکنم خیلی راضی ام اگر میخوای برند ترکی بگیری نیتروژنا هم قیمتش خوبه هم من تست کردم عالی بودن ولی اگر بتونی برندای کره ایی پیدا کنی که دیگه حرف ندارن مثل سرم میوه های زرد گریملین ماسک خواب لانیژ

من پوستم کرم های ارایشی بزنم جوش میزنه داغ میشه منم قبل ارایش ماسک سیاه میزنم خیلی خوب و نرم میشه ...

اثراتش رو به وضوح متوجه شدید؟ و اینکه ماسک سیاه چیه؟ 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
عزیزم من 22سالمه تاحالا هیچ آرایشی هم نکردم. پوست صورتم صاف و خوبه. اما خشک میشه خصوصا اطراف دهانم. ...

باید یه شوینده مناسب پوستتون داشته باشید

آبرسان خیلی مهمه

مرطوب کننده هم باید روی آبرسان زده بشه

ضدآفتابم که از همه واجب تره

دور چشمتونم اگر مشکلی نداره فقط دورچشمه آبرسان استفاده کنید

اینایی که گفتم همه واجبه یه سری چیزا هست که بودنشون خیلی خوبه ولی واجب نیست مثل ماسک و سرم و....

پوستتون چربه یا خشک تا برندشون رو هم بگم

لطفا لایک نکنید مچکرم😊
2706