2737
2739
عنوان

چطور بچه هامونو حساس بار نیاریم

123 بازدید | 10 پست

بچه ها ما خونمون همبشه نسبتا آروم بود کلا خانواده آرومی بودیم بابام که خیلی آروم و مهربون بود هیچ وقت صداش تو خونه بالا نمیرفت و از گل نازکتر بهمون نمیگفت ولی مامانم سخت گیر تر بود و اگر نه میگفت دیگه حرفش یک کلام بود و البته ما هم خیلی حرف گوش کن بودیم برای همین بحث و دعوا نداشتیم هیچ وقت تو خونه بعد الان یه جورایی هممون حساسیم مثلا یه مدت یه همسایه بالاسرمون بود چند تا پسر داشتن دعواهای بد میکردن صدای دعوای اینا بلند میشد من و خواهرم تمام بدنمون از ترس میلرزید و دم گریه میشدیم یا بیرون یا سر کار دو نفر بحثشون بشه به منم مربوط نباشه من استرس شدید میگیرم و میترسم  وقتی ازدواج کردم خانواده همسرم چهار تا پسرن بعد همیشه دور هم جمع میشدن با صدای بلند همشون حرف میزدن من استرس میگرفتم حس میکردم الان میخوان دعوا کنن خودشون میخندیدن میگفتن ما عادی داریم با هم حرف میزنیم یا بحث میکنیم الان خودم دو تا بچه دارم حس میکنم بزرگه مثل خودمه خیلی حساسه زود با یه لحن یکم تند یا یه صدای یکم بلند بهش برمیخوره یا گریه میفته دوست ندارم اینجوری باشه خصوصا که پسره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مامانت سرتون داد نزده بود؟ معمولا اونایی ک خشونت میبینن مث شما میشن یه جورایی براشون تداعی میشه تو ن ...

نه اصلا اهل داد زدن نبود خیلی باهامون دوست بود ولی به موقعش اگر مخالف بود میگفت نه ما هم خدایی حرف گوش کن بودیم 

2740
آخه خیلی اهل رفت و آمد نیستن کم میبینتشون همش تو خانواده خودمن  بعدم مثل قبل نیستن اونام کمتر د ...

حالا که کرونا هست بخاطر همین تعاملات اجتماعی کم شده. بعداتو مدرسه یاد میگیرن مخصوصا اگر پسر باشن

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم