2733
2739
عنوان

مامانا تو رو خدا کمکم کنید

114 بازدید | 14 پست

پسر من وقت تولد دور سرش ۳۷ سانت بود وزنش هم ۳۷۰۰بود برای واکسن ۶ماهگیش بردم گفت دور سرش ۴۷ یه کم بزرگه دارم دغ میکنم کمکم کنید خواهش میکنم

نگفتن چند وقت دیگه مجدد بری برای چک کردن؟ 

ممکن جایی از سر رو که اندازه گرفتن با قبلی فرق کرده باشه 

برای دوستای من پیش اومد اینجوری 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهداشت مگه نظرش مهمه؟🥴

نگراني ببر دكتر

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728

[QUOTE=189473901]بهداشت مگه نظرش مهمه؟🥴 نگراني ببر دكتر[/QUOTEبه نظر بهداشت اهمیت ندادم بردم پیش یه متخصص البته چون ۵شنبع بود دکتر فوق تخصص نبود گفت یه کم بزرگه یک ماهه دیگه بیارش ببینم چطور میشه ولی من تا یک ماهه دیگه میمیرم از نگرانی

2740
2706