2737
2734
عنوان

بازم عصابم از دست کارای شوهرم داغون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 21 پست
سخته زندگی متاهلی کاش هیچوقتتتتتت ازدواج نمیکردم کاااااااااااااش

منی ک میگفتم پول میخوام نمیگفتن برا چی تهیه می‌شد ،الان باید ب خدا برای ۲۰تومن پول منتشو بکشم،باورت میشه اگ ۵۰بده بهم و مثلا ی چیزی خریدم ک میپرس،حتی قیمت واقعیشو هم نگم میگ فلان چیز آنقدر قیمتش ،اگ دوباره ازش پول بخوام میگ از سری پیش ۵هزارت مونده،جایی رفتنی میگم پول بده بهم میگ ۵هزار کافیه،این پولو گدا قبول نمیکنه 

۲۰سالم میشه پس فردا ولی روحم و قلبم شکسته

از ی طرف مادرشوهرم ک همش یادش میده و زخم میزنه

از طرفیم این ک قرار گذاشتیم هر روز ۱۰هزار بده بهم،مثلا برام اینترنت بخره ۴۰تومن،میگ پول ۴روزتو دادم،کابینت خریده برا خونه میگ دیگ کادو تولدتو دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا بهم پول نمیده با خودش میریم چیزی خواستم بخرم هی میگ زیاد خرج نکن ،ب خدا خسته شدم انقد ک حرصم می ...

😕😕😕😕😕

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
۲۰سالم میشه پس فردا ولی روحم و قلبم شکسته از ی طرف مادرشوهرم ک همش یادش میده و زخم میزنه از طرفیم ...

چرا انقدر  زود ازدواج کردی  حلوا پخش نمیکنن تو متاهلی که  

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2731
سخته زندگی متاهلی کاش هیچوقتتتتتت ازدواج نمیکردم کاااااااااااااش

والا اینجا خیلی تعریف  میکنن که

۲۰سالم میشه پس فردا ولی روحم و قلبم شکسته از ی طرف مادرشوهرم ک همش یادش میده و زخم میزنه از طرفیم ...

عزیزم کاملا میفهمم بااین تفاوت که من ۱۷سالگی قلب و روح و وجودم سوخت و پودر شدم چی بگم وقتی خدا میخواد