2703
2553

چیزایی شنیدم که خیلی حرص میخورم مثلا این ک نامزد بودنی شوهرم ی کارتشو داده بود بهم تا پیشم باشه،مادرشوهرم بهش غر زده خاک تو سرت از الان کارتتو میدی بهش ،سوارت میشه،پررو میشه،

یا مثلا من خونه نبودم شوهرم پول نقد آورده نذاشته خونمون داده ب اون ک نگه داره،اونم ب جاریم میگفته اره زیاد خرج میکنه زنش هی اینور اونور میده پولو،واس همین داده من نگه دارم،شوهرم بهم گفت ک ب خدا خونه نبودی واس همین .یعنی دروغ گفته؟چون شوهرمم معتقده پول میبینم ولخرجی می‌کنم اما ب خدا این طوری نیس

خوب کاری ندارم  یکی شوهر باشه یا نه  ولی چرا باید کارت  یکی دستم باشه؟ منکه مجردم ولی متاهلم باشم کارت   همسرو  نگه نمیدارم!!چون مسئولیت داره

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد شوهرمو یادش دادن ک اصلا پول برام معلوم نمیکنه،نمیگه برا چی خرج کرده،برا خونه پول نمیزاره،جایی رفتنی باید ازش بخوام پول بده بهم،خودش نمیفهمه شاید لازم داشته باشم،پول ب من نشون نمیده میگ ولخرجی ولی خودش خرج میکنه،لنسر میخره😤😤،موتورشو عوض میکنه 

ب خدا از عید نرفتم خرید،اصلا ب غیر لوازم آرایشی خرید عروسیم هنوز چیزی نخریدم 

2720
زنی که خرج داره ارج داره تجربه ثابت کرده که اگه بخوای از خودت بزنی واسشون هار میشن

اره تازه میفهمم،هی میگفتم عیبی نداره خرجم نکنم پس انداز می‌کنم بدم بهش خوشحال میشه،اما 😢😢😢

ب خدا عصابم انقد خرابه قد ی زن چهل ساله ام 

خوب کاری ندارم  یکی شوهر باشه یا نه  ولی چرا باید کارت  یکی دستم باشه؟ منکه مجردم ولی ...

اون کارتو داده بود پیشم نگه دارم ک اگ لازمم شد استفاده کنم دیگ نامزد کردم خرجمو بازم باید بابام بده ؟

اون کارتو داده بود پیشم نگه دارم ک اگ لازمم شد استفاده کنم دیگ نامزد کردم خرجمو بازم باید بابام بده ...

نه   پولو بزنه به کارت خودت😐😐😐  چون با کارت کسی بخوای خرج کنی  پیام میره براش باید حساب پس  بدی یه کارت به کارت سادس😐 مثلا   دوتومن در نظر میگیرع میزنه به کارت!!

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2714

اگ اضافی خرج کنم ی چیزی،ولی من ک زیاد چیزی نمیخرم:تا خودش نخواد بهم خرجی نمیده،پیش بقیه میگ زن چرا از پول و جیب شوهر خبر داشته باشه ؟باش چیزی نگم ولی اخه ب خونه پول نمیده اصلا 

نه   پولو بزنه به کارت خودت😐😐😐  چون با کارت کسی بخوای خرج کنی  پیام میره براش باید ...

الان پول نمیده که،میگ وام دارم قرض دارم شیرخشک می‌خرم 

گفتنی مثلا پیرهن بخر میگ داری تازه خریدی 

عزیزم اکثر مردا معتقد زنشون ولخرجی میکنه در صورتی اینجور نیست من دیگه از مرد جماعت زده شدم بخدا از ه ...

دیگ منم بهش گفتم من هیچی تو نیستم چون ما چیز مشترکی نداریم،پول نمیدی،پولتو مخفی میکنی ،میدی. مامانت نگه داره،از منم انتظار نداشته باش چیزی باهات ب اشتراک بزارم

الان پول نمیده که،میگ وام دارم قرض دارم شیرخشک می‌خرم  گفتنی مثلا پیرهن بخر میگ داری تازه خرید ...

خوب  تقصیر خودته!!! اصلا نباید کارتو قبول میکردی! میگفتی باید ماهانه  پول برا من بریزی  خرج شد یا نشد دوباره میگفتی پولم تمام شده! پولارو نگه میداشتی

پس فردا تولدمه یه هفتست میگ پول ندارم ،نگرفتم،گفتم من ازت چیزی نمیخوام،مامانش گفته هی هی تولد میگیره چخبره ما از این رسما نداریم،اینم میگ کیکو میبریم خونه مامانت،ولی برا سومین تولدی ک برا برادر شوهرم گرفته جاریم ۱۲۰تومن داده.گدای پولش نیستم ولی خیلی برام سنگینه 

خوب  تقصیر خودته!!! اصلا نباید کارتو قبول میکردی! میگفتی باید ماهانه  پول برا من بریزی &nb ...

اصلا بهم پول نمیده با خودش میریم چیزی خواستم بخرم هی میگ زیاد خرج نکن ،ب خدا خسته شدم انقد ک حرصم میدن 😭😭😭

2706