2733
2734
عنوان

هرکسی معجزه میخواد بیاد.....

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 55 پست

یدونه میخونم فردا

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برم شروع کنم

انشالله همه هرچی از خدا میخوایین بهتون بده 

و عاقبت بخیری همه🤲

آنچه ماند خاطرات است🌹پشتِ خوبان حرف زیاد است🌹حرف تنها مال باد است🌹همه چی وفق مراد است🌟🌟🌟منال کُردم باوانم😍وه دل گریامه😍
2731
اسی چن روز طول کشید ۶۰ تا بخونی و بعد چه مدت جواب گرفتی؟ برا ازدواجم جواب میده؟

عزیزم من توی پانزده روز خوندم  

در روز هرچندتا که وقت داشتم خوندم حتی یه روزم یادم رفت اصلا نخوندم.

واسه ازدواح نمیدونم اما قطعا واسه همه دعا و ارزوها جواب میده

من واسه فروش خونمون بود اخه هرکاری میکردیم نمیشد  اما خداروشکر بعد از تموم شدن شصت تا یاسین فروش رفت و یکی دیگه از خواسته هامم قبول شدن عشقم توی ازمونش بود واسه نیرو انتظامی  که باوجود اینکه خودش میگفت نخونده بود اما قبول شد

واسم معجزه بود واقعا

و تو پنهانی‌ترین‌دلتنگی منی...💔
من که چله سوره یاسین گرفتم تقدیم کردم ب شهیدا ۴۰تا ولی هنو هیچ نشده

غصه نخور عزیزم ممکنه دعات مستجاب شده باشه

اما یکم طول بکشه که اثرشو ببینی

عزیزم من گفتم ی بار میخونم .الان خوندم تموم شد الهی همه حاجت روا بشن ماهم همینطور...

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
2740
نه  گلم امشب یا نهایتا تا فردا بخون

همه سوالامو ج بدهههه😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
عزیزم من گفتم ی بار میخونم .الان خوندم تموم شد الهی همه حاجت روا بشن ماهم همینطور...

فدات گلم

انشاءالله امام‌علی علیه اسلام هممونو حاجت روا کنن

منم هستم.فقط کی باید خوند و چجوری؟ و کلا بیشتر توضیح بده. مثلا زمان خاصی داره یا اینکه می ...

ببین عزیزدلم

شصتارو میتونی خودت تنها هم بخونی

مثلا روزی هرچندتا که خودت وقت داری

مثلا من توی پانزده روز خوندم

بعضی روزا شش تا خوندم بعضی روزا نخوندم بعضی روزا یکی هروقت هرچندتا وقت کردم خوندم گلم

2706