2733
2739

من کرونا دارم و ریه هام درگیرهستن حالم اصلا خوب نبود.یه شربت گیاهی مدبر غدیر گرفتم درکنار داروهای آنتی بیوتیک استفاده میکنم خداروشکرخیلی خوب بود. وضعیتم خیلی بهترشده. 

🌺🌺🌺🌺🌺🌺لطفا اگه موافق نیستین توهین نکنید این تجربه شخصی من هست شاید به درد کسی بخوره. اینم میدونم تجویز دارو برای دیگران کار اشتباهیه پس اگه قصد داشتین بگیرین حتما شرایط خودتون به عطار بگین .🌺🌺🌺🌺

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز بعد از علاءمت تنگی نفس ودرگیری ریه داشتی

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2728
چند روز بعد از علاءمت تنگی نفس ودرگیری ریه داشتی

دقیقا نمیدونم فکرکنم ۳ یا۴ روز بعد اولین علائم  

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
دقیقا نمیدونم فکرکنم ۳ یا۴ روز بعد اولین علائم  

مادر من خیلی عجیب کرونا گرفته 

۷ فروردین همگی تست دادیم و مثبت شد علاءم من زودتر از همه بود اونا سه چهار روز بعد من علاءمشون مشخص شد 

بدن دردو تب و تلخی دهن و ازبین رفتن بویایی چشایی رو داشت مث همه دو هفته قرنطینه رو رعایت کردیم مادربزرگم فوت شد متاسفانه مادرم نتونست زیاد استراحت کنه 

بعد سه چهار هفته همه مون اسهال شدیم چند روز 

الان بعد دو سه هفته مادرم باز تب کرده بدن درد داره تلخی دهن داره 😑خیلی گیج شدم اخه چرا مگه تازه نگرفته بودیم همه همه ی ما خوب شدیم مادرمم خوب بود بعد یک ماه دوباره علاءم کروناش برگشته

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

همسر منم از پریشب تا حالا آبریزش داره فقط یعنی کروناس

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
مادر من خیلی عجیب کرونا گرفته  ۷ فروردین همگی تست دادیم و مثبت شد علاءم من زودتر از همه بود او ...

نمیدونم ولی دکتربه منم میگفت اصلا فکرنکن که حالا گرفتی ازاین به بعد نمیگیری  کرونا خیلی غیرقابل پیش بینی هست . خداکنه زودتر تموم بشه . 

منم هیکلم خیلی خوبه ولی بنیه ندارم ضعیفم بخاطرهمین خیلی سخت بهم گذشت مادرشوهرم باوجود مریضی فقط سه روز تب داشت

2738
همسر منم از پریشب تا حالا آبریزش داره فقط یعنی کروناس

محض احتیاط ماسک بزنه خودتونم رعایت کنین هرکسی علائمش یه جوره منم فقط آبریزش خیلی شدید و عطسه های پی درپی داشتم که خیلی شبیه حساسیت بود جالبم اینه فقط ۳ ساعت این علائم داشتم یهو شروعشد و  بدون دارو هم یهو قطع شد