2737
2739
عنوان

داداش بی شعورم

| مشاهده متن کامل بحث + 1933 بازدید | 91 پست
یعنی تو به دوستات فحش نمیدی یا همچین دوستی نداری چه پاستوریزه

چرا دارم ولی تو گروه تا یه حرف میزنه یکی داریم از من بدتر میریزه سرش اصلاحش میکنه😅

بابا اینا همشون همینن بیشورا😂😂😂 بهش نگی چون فایده نداره خودتو سبک نکن

خب همین یکی میتونست بگه طبیعیه همشون همینند یه نصف شبی یه مشت فحش نسارم کردن تازه اصلا داداش خودمه دوست دارم بهش بگم بیشعور گیری کردیما به باقی که نگفتم ☹️😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیستی چتای منو با دوستام ببینی😐💔

بله بله چند نفری گفتن نیستی چت ما رو ببینی😕 ادم اینجوری باید گوشیش رو هم با خودش خاک کنه بلکه کسی چیزی نبینه 😅🤨

بله بله چند نفری گفتن نیستی چت ما رو ببینی😕 ادم اینجوری باید گوشیش رو هم با خودش خاک کنه بلکه کسی چ ...

تازه داداش خوبی داری ک اینجوری گوشیشو میده دستت داداش من مثلا ازش میگیرم یه زنگ میزنم تا خدافظو میگم طی دو ثانیه دیگه گوشی تو دستم نیس😂😂😂

2731
خب همین یکی میتونست بگه طبیعیه همشون همینند یه نصف شبی یه مشت فحش نسارم کردن تازه اصلا داداش خودمه د ...

عزیزم من یه تاپیک زدم داداشم روزه نمیگیره قشنگ منو شستن پهن کردن رو بند😂😂 نی نی سایته دیگه جدیش نگیر

تازه داداش خوبی داری ک اینجوری گوشیشو میده دستت داداش من مثلا ازش میگیرم یه زنگ میزنم تا خدافظو میگم ...

خب برای همین سوال کردم ولی ریختن سرم. اخه وقتی گوشیش رو بدون هیچ رودروایسی بهم میده یعنی مشکلی نداره و چیز عجیب غریبی تو گوشیش نیست

عزیزم من یه تاپیک زدم داداشم روزه نمیگیره قشنگ منو شستن پهن کردن رو بند😂😂 نی نی سایته دیگه جدیش نگ ...

بخدا ادم میترسه حرف بزنه 

خوبه اینجا ادمین داره باز یه نگاهی شاید بندازه جای دیگه بود فحشم میدادن😕

خب برای همین سوال کردم ولی ریختن سرم. اخه وقتی گوشیش رو بدون هیچ رودروایسی بهم میده یعنی مشکلی نداره ...

نه بابا اینا چیز مهمی نیس پسرا مثلا وقتی میخون به هم ابراز احساسات کنن یا بگن خیلی باهم راحت و دوستیم فحش میدن😂😂😂

2738
بله بله چند نفری گفتن نیستی چت ما رو ببینی😕 ادم اینجوری باید گوشیش رو هم با خودش خاک کنه بلکه کسی چ ...

ن بابا من خداروشکر مامانم اوپن ماینده به این چیزا گیر نمیده گاهی چتامونو میخونه میگه پِرچِد بورن😂😂😂به کُردی یعنی گیس بریده

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
ن بابا من خداروشکر مامانم اوپن ماینده به این چیزا گیر نمیده گاهی چتامونو میخونه میگه پِرچِد بورن😂😂 ...

من اول فکر کردم یکی باهاش بحث و دعوا داره

بعد دیدم نه بابا این داداش خودم قبلا یه چی بهش گفته خانواده مون رو داداشم حساس هستن شاید بعدا اگه اذیتم کرد بخام حالشو بگیرم به خانواده بگم 😂😅

من اول فکر کردم یکی باهاش بحث و دعوا داره بعد دیدم نه بابا این داداش خودم قبلا یه چی بهش گفته خانوا ...

😂😂😂😂ولش کن بابا طبیعیه همه با رفیقای صمیمیشون اینطورین

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
خب مهلت که نمیدین به ادم تا شاید جمله اش رو تصحیح کنه!  نوتیف اومد رو گوشی دیدم حرف بد زده خب ...

😀😀عزیزم مردم با اون چیزی ک میبینن و میشنون قضاوت میکنن و نظر میدن.شما اگر هنوز حرفت ادامه داشت باید میگفتی صبر کنید باقیشو بگم.خودت برو بخون تاپیکتو کاملا تو همون پست اول نوشتی همه چیو.دیگه وقتی حتی خود شماام میری تو ی تاپیک اولش دو دیقه منتظر نمیمونی ک شاید استارتر نظرش عوض بشه و بخواد جور دیگه ماجرارو تعریف کنه و تو بعدا نظر بدی.پست اولو میخونی و نظرتو میگی

بعدم رو همه چی نمیشه اسم قضاوت گذاشت شما خودت گفتی من گفتم بذار پیاماشو بخونم و ما گفتیم شما کار زشتی کردی.این قضاوت نیست، نظر درباره حرفیه ک خودت زدی و اگر نظر نمیخواستی اینجا بیانش نمیکردی

😀😀عزیزم مردم با اون چیزی ک میبینن و میشنون قضاوت میکنن و نظر میدن.شما اگر هنوز حرفت ادامه داشت بای ...

خب اخه یه جوری برخورد کردن انگار خودشون وقتی ببینند یکی پیام بد داده نگاه نمیندازن فقط منم که نگاه انداختم😕 فضولیم هممون حالا کم یا زیاد منم این دیگه اومد وسط اسکرین نمیتونستم بگم ندیدم 😕😕

خب اخه یه جوری برخورد کردن انگار خودشون وقتی ببینند یکی پیام بد داده نگاه نمیندازن فقط منم که نگاه ا ...

آره خب این مدل فضولی تو هممون هست😂

بالاخره ماییم دیگه هممون معلم اخلاق برای بقیه ایم

2706