2733
2739

کامنت بذارین یا لایک کنید فرقی نداره

یکم دیگ میخوام نماز امام زمانو بخونم بیایید بگین تا شمارو هم دعا کنم 

شماهم اگ براتون ممکنه تو این شب عزیز دعا کنید مشکل من ب خوبیو خوشی حل شه معجزه شه برام

مشکلم تو امضام هست:)

این شبا همو یاد کنیم

شاید باورمون  نشه ولی دعا تو حق همدیگه خیلی موثره

و اینک

یاد امام زمانم باشیم

همین الان شنیدم ک میگن امام زمان میگه شیعه های ما ب امید کرامت و بخشش ما گناه میکنن خدایا از ثواب کارای من بردار تو نامه ی اعمال شیعیانم بنویس:)

اگ خواستین دوستاتونم تگ کنید

لطفا حتما برام دعا کنید خواهرا

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

دوستان من میشه امشب برام دعا کنید منتظر یک خبری هستم دعا کنید مشکلی پیش نیومده باشه و خبر خوش بهم برسه و زودتر بهم پیام بده....ممنون ازتون💚

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

من مریم

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حاجت روا بشی

ممنونم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

برای شفا و سلامتی خواهرم بخوانید لایک‌کنید تو رو خدا دعا کنید سی تی اسکنش خوب باشه مشکلی نباشه

اللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِكْرَ‌اهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ‌ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ‌ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُ‌وا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ‌ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ‌ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ ﴿٢

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌

توروخدا منو دعا کن اسمم ایداس 

دعا کن توی همین ماه خدا بهترین قسمتو و خوشبختیو با عرفانم برام رقم بزنه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2738

حنا

لطفاااااا دعا کن ارزوهام واقعیت بشن❤️🙏🏻

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

خانوما التماس دعا 

دعام کنین انشالله باردار بشم تو این ماه عزیز و بچم صحیح و سلامت بدنیا بیاد و منم مامان بشم 😢

ممنونم 

حاجت همگی روا

خدایا به خودت سپردم همه چیو .... 

دعاکن شوهرم زمینشوازبرادرش جداکنه

همش سراین موضوع باشوهرم دعوادارم سخت محتاج دعاهستم دلم خیلی گرفته😢😓

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔

ممنونم

فاطمم لطفا برای خوشبختیم دعا کن 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🤲 انشالله مشکلتون به امید خدا حل شه براتون توحید میخونم

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2706