2733
2739
عنوان

من شرمنده خدام خیلی شرمندشم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 101 پست
دوستای گلم اسم همتون یادداشت کردم  امیدوارم لیاقتشو داشته باشم شما برای من دعا کنید ❤

برا رسیدن منم به ارزوم اگه میشه دعا کن..............ممنون........................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوش ب حالت... دلت خییلی پاکه... قسمت میدم اول برای سلامتی آقا امام زمانم دعا کن دوم برای خودم ی نیتی دارم... فدات شم... ان شاء الله همیشه خوش باشی 🌷🌷🌷🌷

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2738
عزیزم انشالله به خواسته های دلت برسی 

رز گل عزیزم برات ایه الکرسی خوندم امیدوارم همیشه در زندگیت مثل یک رز زییا و شاداب بدرخشی  برکت و ثروت زیادی به دستت برسه تا بتونی زندگی پر از شادی ارامش داشته باشی💕خانوم زییا

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی ک تنهایی رو یاد گرفته💜
توروخدااا برا بیماری اجی منم دعا کن💔

تارای عزیزم برای شما و خواهر نازت و سلامتی شما دو عزیز ایه الکرسی خوندم از خدا خواستم بهت انقدر قدرت و صبر بده تا بتونی پشیتبان خانوادت و خواهرباشی همیشه تنت سالم باشه  عمر طولانی داری برای شفای خواهرت از صمیم قلب دعا کردم خدا شنوای داناست شک نکن معجزه میبینی 💕💕

با اجازه استارتر جانم

یلدای عزیز برای سلامتی و رسیدن به مرادت ایه الکرسی خوندم امیدوارم لیاقت دعا کردن داشته باشم و به مراد دلت برسی عزیزم💕💕

وای عزیزم خوشبحاالت     لطفا برا منم دعا کن که همه چی بین من و عشقم مثل قبل بشه و بهش برس ...

خدای مهربون نزدیک کننده جفت های الهی هست پگاه عزیزم شک نکن عشقت جفت الهی و مقدر تو هست برای خوشبختی شما و به ارامش رسیدن در کنار هم دعا کردم وبرای سلامتی  هردوی شما ایه الکرسی خوندم .قوی باش و صبور خدا خیلی دوستت داره 💕

دعا کن خوش بخت و شاد شم 

دختر خوشگل و مهربون تو قلب صاف و بی کینه ای داری و لیاقت شما چیزی جز خوشبختی نیست  امیدوارم شادی دوباره یه خونتون برگرده شک نکن منم مثل شما بودم حال شما رو داشتم ولی خدا عجیب هوای ادم و داره و تلافی میکنه برای شادی دلت و موفقیتت ایه الکرسی خوندم امیدوارم که قابل باشم💕💕

فرشته

فرشته ی عزیزم میدونم سال ها منتظر اتفاقی هستی که همیشه به عقب افتاده یا شاید صلاحت نبوده  اما از صمیم قلب ایمان دارم امیدت دوباره زنده میشه و چیزی که دوست داری اتفاق میفته💕اما صبور نیستی باید کمی صبر کنی تا خدا قدرت بی کرانشو بهت نشون یده برای ارامش دلت ایه الکرسی خوندم 💕

مهدیه  بین خودم و خودش یعنی خدا، خیلی محتاج دعا هستم بگو یه نگاهی هم به ما بندازه

مهدیه عزیزم خیلی سختی کشیدی خیلی اصلا میتونم از روحیاتت و حست بفهمم که روزگار کمی با شما نا ملایم بود الهی ☹ امسال  یک فرصت خیلی خوب نصیبت میشه برات دعا کردم نشانه هاش رو پیدا کنی  و ازش بهترین استفاده رو بکنی برای سلامتی و مراد دلت ایه الکرسی خوندم مهدیه عزیز تو لیاقت بهترین ها رو داری 💕اگر به حاجتت رسیدی برای من دعا کن دعای تو خیلی گیراست

2706