2737
2734
عنوان

من شرمنده خدام خیلی شرمندشم😭😭

936 بازدید | 101 پست

من تو زندگی خطا  داشتم  ولی خدا مرادمو داد اصلا دارم اشک شوق میریزم خیلی شرمندشم خیلی  نمیتونم داستانمو به شما بگم چون شخصیه ولی اصلا شوکم باورم نمیشه😭من اونقدری پاک نبودم ولی همیشه سعی کردم دل کسی رو نشکونم  عشق ورزی کنم خیلی ها دلمو شکوندن من فقط صبر کردم جلوی زبان نفرینمو گرفتم  چون دلم بدی کسی رو نمیخاست از قلبم همین شب عزیز از خدا میخام مراد شما هم رو هم بده اسمتون بگید میخام امشب اگر لیاقت داشته باشم برای شما دعا کنم و انرژی مثبت بفرستم این کمترین کاریه که میتونم انجام بدم اگر دوست دارید زود به مرادتون برسید برای بقیه دعا کنید فقط ببخشید نمیتونم ریپلای کنم نیازی نیست آرزتون بنویسید فقط اسم یا یک نشانه از خودتون بنویسید از ته دلم براتون دعا میکنم ❤❤دوستتون دارم دوستای عزیزم حتی اگر از من خوشتون نمیاد یا جایی ناراحتتون کردم عذر میخام💕💕

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی ک تنهایی رو یاد گرفته💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اسمم مارال هس، با اون قلب پاکت دعا کن به چیزی که میخوام برسم و تو رو از این بابت مطمئن میکنم که چیزی که میخوام بد نیست و به چیزی یا کسی اسیب نمیرسونه _ انشالله به چیزی که میخوای برسی، ممنونم 💜💜💙💙

واسم دعا کن عزیزم قوربون دل پاکت ❤

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

خداروشکررررررر❤(:

ملیکا

مرسی❤🌸🐥

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
دوستای گلم اسم همتون یادداشت کردم  امیدوارم لیاقتشو داشته باشم شما برای من دعا کنید ❤

منم اسمم النازه مرسی

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2706