2737
2734
عنوان

از دست صاحب خونه ندید بدیم ن خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 56 پست
آخه اگه نداشته باشه چجوری میخواد جور کنه بعد فقط ما نیستیم دوتای دیگم هستن که اونام با ما قرارداد بس ...

شما میگی پولداره ک

بزار تاریخت برسه اونوقت اون موظفه بده 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنگاهی گفت  ازش خبر دارم پول داره ولی خودش میگه ندارم نمیدونیم حرف کیو باور کنیم

سر موعد ایشون موظفند ب شما مبلغو بدن. دیگه غصه نداره ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بنگاهی گفت  ازش خبر دارم پول داره ولی خودش میگه ندارم نمیدونیم حرف کیو باور کنیم

رفتی آزمایش قند؟هرینش چقدرشد؟ 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2728
[QUOTE=189125761]کاملا حق باصاحبخونس!!! تاوقتی تخلیه نکردین پول پیش رونمیدن اگه صاحبخونه ایم بده لطف ...

به شرطی که مالک باشی نه مستاجری که معلوم نیس سال بعدکجایی

مستاجری که ندونه چه جورباصاحبخونش راه بیاد کل مسیرو اشتباه رفته

من خودم یه عمره آپارتمان نشینم

چیزایی که شماانتظارداری بیجاس

مگه تواجاره نامه بیشتر از همون واحدت اجاره کردی که انتظارداری صاحبخونه ملک بامتراژبیشتردراختیارت بزاره

به شرطی که مالک باشی نه مستاجری که معلوم نیس سال بعدکجایی مستاجری که ندونه چه جورباصاحبخونش راه بیا ...

مگه صاحب خونه کیه مستاجر که رایگان تو خونش نمیشینه بابتش پول میده درضمن شما اگه بلد بودی میدونستی پشت بام مختص یه نفر نیست همه ب طور مشترک استفاده میکنن یه جوری میگی متراژ بیشتر انگار پشت بام جز متراژ خونس

مگه صاحب خونه کیه مستاجر که رایگان تو خونش نمیشینه بابتش پول میده درضمن شما اگه بلد بودی میدونستی پش ...

صاحبخونه اسمش روشه صاحب خونس ومستاجرمهمون امروزو فردا 

اره رایگان نمیشینی تو واحدت پس بیشترازواحدت نخواه

احساس میکنم شماتاحالامستاجری نکشیدی چون خیلی چیزارو نمیدونی عرف چیزه دیگه ایه 

2738
صاحبخونه اسمش روشه صاحب خونس ومستاجرمهمون امروزو فردا  اره رایگان نمیشینی تو واحدت پس بیشترازو ...

خدا کنه همچین آدمای گدا گشنه ای هیچ وقت صاحب خونه نشن در ضمن من متراژ بیشتر نخواستم پشت بام اسمش روشه، برو از املاکی بپرس ببین پشت بام واسه شخص خاصیه یا واسه همه ساکنین اون آپارتمانه

خدا کنه همچین آدمای گدا گشنه ای هیچ وقت صاحب خونه نشن در ضمن من متراژ بیشتر نخواستم پشت بام اسمش روش ...

ببین من اوایل خیلی صاحبخونه خوبو مهربونی بودم کلی هوای مستاجرامو داشتم ولی دورازجون شماانقدمستاجر بی شخصیت واذیت کار گیرم افتاد که تصمیم گرفتم ازهمون اول دم همشونوبچینم که بعدادم درنیارن

همین کارایی که میگیو منم بامستاجرام میکنم چون خیلی اذیتم کردن فهمیدم مهربونی همچینم جواب نمیده

ببین من اوایل خیلی صاحبخونه خوبو مهربونی بودم کلی هوای مستاجرامو داشتم ولی دورازجون شماانقدمستاجر بی ...

بعضی صاحب خونه هام واقعا الکی کرم میریزن باید مثل خودشون باهاشون تا کرد اینا اگه خدا میشدن که هیچ جنبنده ای روی زمین وجود نداشت

بعضی صاحب خونه هام واقعا الکی کرم میریزن باید مثل خودشون باهاشون تا کرد اینا اگه خدا میشدن که هیچ جن ...

قبول دارم چون دیدم تواطرافیانم

ولی سعی کن باز راه بیای باصاحبخونه اونجوری فقط خودت اذیت میشی