2737
2734
عنوان

از دست صاحب خونه ندید بدیم ن خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 56 پست
خب باید تاریخ تموم شه مستاجر جدید بیاد ک پول بگیره بده شما برید دیگه طرف پول داره شاید پولش گیرع جا ...

یعنی چی اومدیم و تا دوماه دیگه مستاجر گیرش نیومد آنوقت ما باید بخاطر پولی که واسه خودمونه منتظر بمونیم درضمن از بنگاه پرسیدیم گفتن اگه یه روز از تاریخ قرارداد بگذره و پولتونو نده باید ضرر و زیان بده درضمن من باردارم نزدیک زایمانم میفته اونموقع نمیتونم اثاث کشی کنم اینو بارها بهش گفتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی اومدیم و تا دوماه دیگه مستاجر گیرش نیومد آنوقت ما باید بخاطر پولی که واسه خودمونه منتظر بمون ...

خب تاریخ شما نرسیده ک. برسه و نده حق باشماست. شما خودت گفتی تاریخ نشده. الکی گفتی ینی؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بایدبابنگاه هماهنگ کنین ک مستاجربفرسته عزیزم ازیماه قبل قردادتون 

آخه انقد پول رهنو زیاد کرده که بنگاه دارم گفت با این پول کسی نمیاد بگیره صاحب خونه هم گفت بهتر نیاد اصلا من میزارم برا بعد انتخابات که گرونتر بشه

2731
پوشال نگیر پنکه بزن ولی قانونا باید تا اخر قرار داد بشینید وگرنه باید سودشو بدید من مستاجر بودم یه ز ...

خب اگه از تاریخ قرارداد بگذره و پول مارو نده ماهم میتونیم شکایت کنیم درسته؟ اونوقت اون باید زیان بده

خب اگه از تاریخ قرارداد بگذره و پول مارو نده ماهم میتونیم شکایت کنیم درسته؟ اونوقت اون باید زیان بده

اره هر یه روزش تو قرار داد اگه نوشته باشید چقدر جریمه باید پرداخت کنه.فقط اینو بگم ساده نباشید شما باید اثاث و جمع کنید خونرو تخلیه کنید ولی چند تا تکه کوچیک بزارید که خونه در ید شما باشه قانونا و به هیچ وجه کلید ندید. تا روز موعود پول و بریزه اگه نریخت دقیقا فرداش برید شورا حل اختلاف شکواییه بنویسید اگه نرید مدرک نداشنه باشید میتونه اون از شما شکایت کنه بگه بلند نشدید 

2740
خب تاریخ شما نرسیده ک. برسه و نده حق باشماست. شما خودت گفتی تاریخ نشده. الکی گفتی ینی؟ 

ن الکی نگفتم درسته یه ماه مونده آخه رهنو زیاد کرده ن مستاجر میاد خونش با اون رهن ن بقیه مستاجرا میمونن واقعا بنگاه دارم بهش گفت با این رهن اجاره نمیره چون نمی ارزه 

ن الکی نگفتم درسته یه ماه مونده آخه رهنو زیاد کرده ن مستاجر میاد خونش با اون رهن ن بقیه مستاجرا میمو ...

دیگه تاریختون تموم شه ایناش ب خودش مربوطه. سر تاریخ پولتون باید بده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اره هر یه روزش تو قرار داد اگه نوشته باشید چقدر جریمه باید پرداخت کنه.فقط اینو بگم ساده نباشید شما ب ...

آره اتفاقا من از همین الان دارم جمع میکنم، تاوقتیم پولو نده بهش کلیدو نمیدیم، مرسی عزیزم بابت راهنماییت😘

دیگه تاریختون تموم شه ایناش ب خودش مربوطه. سر تاریخ پولتون باید بده

آخه اگه نداشته باشه چجوری میخواد جور کنه بعد فقط ما نیستیم دوتای دیگم هستن که اونام با ما قرارداد بستن که گفتن تخلیه میکنیم