2733
2734

والا وقتی پسرم ۱۱ ماهش بود ناخواسته حامله شدم ب گفته دکتر رحمم بیش از حد قوی منم جلوگیری خیلی سفت و سخت نداشتم بیشتر ال دی میخوردم ک دکترم گف الان این قرصا بیشتر گچ شده بخاطر کرونا قرصارو دوزشو میارن پایین ک حامله شن و افزایش جمعیت کنن 

منم دگ چشمم ترسیده الانم با ال دی و کاندوم جلوگیری داریم ولی واقعا میترسم 

چ چیزای باعث تنبلی تخمدان میشه اطرافیانم هستن میگن تنبلی تخمدان داریم حامله نمیشیم یا میگن کیست داریم 

تازه انقد سرحال ان اصن منی ک ال دی میخورم کلا افسرده بی حال لاغر فکر و ذکرمم اینه ی وقت حامله نشم

یا یکی از دوستام اصن مشکلی نداره ها میگ حاملگی شیمیاییه خود ب خود تو ۲ هفته اول بچه سقط میشه 

ی راه خیلییییی اوکی و صد در صدی واس ماهای ک ۲تا بچه شیر ب شیر داریم نیس؟واقعا دگ قصد ندارم حامله شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی اندازه ی کاندوم خوب و موثر نیس

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
2740

کاندوم اگه درست استفاده کنید(میگم درست چون شنیدم یسری فقط لحظه ی اخر کاندومو استفاده میکنن درصورتیکه باید از اول استفاده بشه چون پیشاب حاوی اسپرمه)

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

چندین روش همزمان

آیودی ، قرص، کاندوم

مهم تر از همه کلا رابطه نداشتن حوالی تخمک گذاری

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706