2733
2739
عنوان

خانم ها یه لحظه بیاید

126 بازدید | 13 پست

آقا میدونم نباید ب علائم توجه کرد ولی ۱۱ ماه تو اقدامم

۳روز معده درد بدی گرفتم و سوزش معده و یکمم تهوع و یبوست 

امکان داره باردار باشم؟؟؟ ۲۳ پریودمه موعدمم جمعه هفته دیگه هستش

من قبلا یکبار سابقه بارداری دارم ک علائمم خیلی زودتر نشون داد 

این ماه دیگه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبر کن از موعدت رد شه دیگه . من سر پسرم یکهفته قبل موعدم سینه درد وحشتناک داشتم که مطمین شدم باردارم ۲روز قبل موعدمم لکه بینی داشتم ۱۰روز بعد موعدم رفتم ازمایش دادم. سر اینم فقط قبل موعد لکه بینی داشتم که مطمین شدم باردارم و ۵روز بعد موعد رفتم ازمایش

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728

ببین الان بهش فکر کنی وتو ذهنت پرورش بدی بعد باردار نباشی خیلی سرخورده میشی،صبرکن حداقل عقب بندازی،مشکلات معده هم معمولا جزو علایم بارداری نیس،ایشالا که هستی وعلایم خودشو نشون میده کم کم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2740
ببین الان بهش فکر کنی وتو ذهنت پرورش بدی بعد باردار نباشی خیلی سرخورده میشی،صبرکن حداقل عقب بندازی،م ...

گلم دیگه لمس شدم ۱۱ ماه شده 🤣🤣🤣🤣

آخه من اصلا سابقه معده درد و مخصوصا یبوست نداشتم ولی این چند روز بدجوری اذیتم 

این ماه دیگه ...
اخه از اولش؟؟؟؟ من ۲۵ هفته ب بعد معده دردم شروع شد

آخه میگن بارداری ها باهم فرق داره 

یکی از دوستامم میگفت یک هفته قبل موعدش معده درد و تهوع شدید داشته ک بعدش تست داده فهمیده بارداره

این ماه دیگه ...
گلم دیگه لمس شدم ۱۱ ماه شده 🤣🤣🤣🤣 آخه من اصلا سابقه معده درد و مخصوصا یبوست نداشتم ولی این چند ر ...

اتفاقا هرچی بیشتر منتظر باشی سخت تره،نمیدونم شایدم باشه،سینه هات حساس و دردناک نیستن؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
اتفاقا هرچی بیشتر منتظر باشی سخت تره،نمیدونم شایدم باشه،سینه هات حساس و دردناک نیستن؟

این معده درد ک گرفتم فکرمو مشغول کرده ک نکنه باردارم وگرنه چند ماه بهش فکر نمیکنم 

من ماه های قبل علائمم کمردرد و پادرد شدید بود این ماه هم منتظر پادرد بودم ولی معده درد گرفتم 

سینه هام یکم احساس پُری میکنم و هر از گاهی از داخل درد میگیره و میسوزه و سفت هم داره میشه

این ماه دیگه ...
این معده درد ک گرفتم فکرمو مشغول کرده ک نکنه باردارم وگرنه چند ماه بهش فکر نمیکنم  من ماه های ...

کلا سینه جزو شایع ترین علایمه،ایشالا که باشی،بیای تاپیک بزنی ما ذوق کنیم🥰😘