2733
2734

همیشه خدا کسی نذری بیاره خونه مادرشوهرم میزاره.همیشه سهم مارو میخورن و ب روی خودشون نمیارن.یا اصلا خبر نمیدن.بحث خوردن نیست ن من گشنه میمونم ن اینا .فقط چون نذری هست دوس دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو نذری رو برای خودمون بیارین اینا بهمون نمیدن😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2742

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
2740

مادرشوهرت شکمو نیست 

شما پر توقعی 

اون کف دستش بو کرده که شما نذری دوست داری ؟

یه بار امتحان کن رفتی خونش فهمیدی نذری بوده و خوردن بگو وای چقدر من نذری دوست دارم اصلا طعمش چیز دیگه ست شاید از سری های بعدی برات گذاشت کنار 

منم نمیارم ولی حرصم میگیره

ببخش من فک کردم که سهم خودشون رو انتظار داری بهتون بده اولش اشتباه برداشت کردم منظورتو دقیق نگفتی 

اما اگه سهم خودتون بوده و خوردن

بهشون بگو حتما 

مادرشوهرت شکمو نیست  شما پر توقعی  اون کف دستش بو کرده که شما نذری دوست داری ؟ یه بار ا ...

عزیزم حتی اگه نذری هم دوست نداشته باشه سهمی دادن برای عروسش حالا باید بپرسه اینو برات آوردن میخوای یا نه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
مادرشوهرت شکمو نیست  شما پر توقعی  اون کف دستش بو کرده که شما نذری دوست داری ؟ یه بار ا ...

پرتوقعی هست؟؟؟سهم من بوده.من همیشه مال اونا رو نگه میدارم حتی شده فریزر میزارم.چطور برای دخترش نگه میداره ولی ما ن.لابد فقط من پرتوقع هستم

2706