2752
2734
عنوان

من با این مادرشوهر شکمو چیکارکنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 22 پست
عزیزم حتی اگه نذری هم دوست نداشته باشه سهمی دادن برای عروسش حالا باید بپرسه اینو برات آوردن میخوای ی ...

اره من اینجارو بد فهمیدم ، بعدش متوجه شدم برداشتم اشتباه بوده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پرتوقعی هست؟؟؟سهم من بوده.من همیشه مال اونا رو نگه میدارم حتی شده فریزر میزارم.چطور برای دخترش نگه م ...

جواب دادم تو نظرات بعدی که برداشتم اشتباه بود از حرفت 

اگه مادرشوهرت سهم شما رو خورده و به روتون نیورده شما حتما به روش بیار و از حقت نگذر 

وگرنه سر چیزای دیگم همین بازی رو در میاره 

ولی غیر مستقیم بگو  دقیقا همون چیزی که براشون نذری آوردن بگو دلم هوس کرده فک کردم برامون کنار میزارید 

شما نمیگی اونام سو استفاده میکنن 

مادرشوهر منم همین جور بود سهم منو هم برا غذا میخوردن بعد که میرفتم میدیدم هیچی نیست ناراحت شدم ولی بعد اون به خودم اهمیت دادم 

به خودت اهمیت بده و احترام بزار جلوشون تا اونام بهت خوب اهمیت بدن و احترامت بزارن این خیلی مهمه 

2731
جواب دادم تو نظرات بعدی که برداشتم اشتباه بود از حرفت  اگه مادرشوهرت سهم شما رو خورده و به روت ...

تا میخوام حرف بزنم شوهرم نمیزاره میگه ولش کن.ولی این سری میگم بهشون .خیلی بیشعورن.

تا میخوام حرف بزنم شوهرم نمیزاره میگه ولش کن.ولی این سری میگم بهشون .خیلی بیشعورن.

اصلا حرفات نزار تو دلت بمونن ولی قشنگ ابراز کن که اگه چیزیم گفتی شوهرت نخواد اوقات تلخی بکنه با احترام و غیر مستقیم بدون اینکه ناراحت بشن حرفاتو بزن تو نگی اونا نمیفهمن اخه