2737
2734
عنوان

یاران حضرت مهدی(عج)

| مشاهده متن کامل بحث + 14055 بازدید | 2213 پست
سلام فاطمه جان خوشبخت بشی گلم خدا رو شکر

سلام عزیزم ممنونم گلم

انشاالله حاجت روا بشی لحضه عقدم خیلی برات دعا کردم گلم😘❤🌹😘❤🌹😘❤

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
سلام عزیزم ممنونم گلم انشاالله حاجت روا بشی لحضه عقدم خیلی برات دعا کردم گلم😘❤🌹😘❤🌹😘❤

سلام فاطمه جان عزیز دلم

واقعا خوشحال شدم که به یادم بودی

ممنونتم عزیزم

بهترینارو برات آرزو میکنم در کنار همسرت..خوشبخت ترین بشی عروس زیبا

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله عزیزم خودت چطوری؟ فاطمه خوشگلمون چطوره؟

سلام دوستم

خوبی؟

ببخشید من درگیر شیمی درمانی بودم بعدش ک حالش بد شد بازم ی چند روز در گیر بودم...

الان بعد از کلی کش و قوس بهتره الحمدالله

خداروشکر

ی جلسه دیگ مونده از شیمی درمانی...

بعدش میره برای معاینه چشم تا ببینیم بهمون چی میگن اونجا....

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
سلام دوستم خوبی؟ ببخشید من درگیر شیمی درمانی بودم بعدش ک حالش بد شد بازم ی چند روز در گیر بودم. ...

دیدم یه نبودی

خدا رو شکر که بهتره عزیزم

ان شاالله که خیره و بهتر هم میشه

2731
سلام عزیزم خوبی؟ چله برنداشتیم گلم همون اعمال59صلوات و 11سوره توحید بود که ادامه دادیم.. بودی اون م ...

سلام ممنون شما خوبی عزیز حقیقتش من از روزی که سادات جان رفته اصلاروز خوش نداشتم خیلی کم میام سایت

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اگه تگ نشدی بدون حواسمون نبوده نه چیز دیگه ای عزیزم من و ثنا داریم اعمالو انجام میدیم اگه میخوای اد ...

باشه عزیز حتما ادامه میدم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740
@عشق55     الهام جان پیاماتو خوندم..ان شاالله راه به جایی نمیبرن همون خدایی که در شرایط ...

ممنون عزیز توکل بخدا اینقدر عصبی شدم باکا راینهابعداز۱۰سال صاحب خونه شدیم اینها چشمشون دیدنکرد

سلام ممنون شما خوبی عزیز حقیقتش من از روزی که سادات جان رفته اصلاروز خوش نداشتم خیلی کم میام سایت

درست میشه ناامید نباش توکل به خدا..

ممنون عزیز توکل بخدا اینقدر عصبی شدم باکا راینهابعداز۱۰سال صاحب خونه شدیم اینها چشمشون دیدنکرد

به خودت استرس نده

این همه تا الان حرص و جوش خوردی به غیر داغون کردن حال خودت مگه فایده ی دیگه ایم داشته..ان شاالله خدا خونتونو براتون حفظ میکنه از دستش نمیدید

بنظر من اولاش سعی دارن برگردید خونه پدر شوهرت ولی بعدا براشون عادی میشه دیگه ول میکنن

بچه ها یعنی کسی مایل نیس به چله زیارت عاشورا؟؟

اسماتونو بهم بگید بنویسم بعد که اسامی کامل شد تاپیک بزنیم تگ کنیم اسمارو

@ملکه_روزهای_سفید    

@عشقم_محمد    

@گلعنبر    

@تیکه    

@مامان_بچه_هام    

سلام عزیزان.چله زیارت عاشورا میخوایم برگزار کنیم اگه دوست دارید اسماتونو بگید بنویسم بعد تاپیک بزنیم

2706