2733
2734
عنوان

یاران حضرت مهدی(عج)

| مشاهده متن کامل بحث + 14066 بازدید | 2213 پست
سلام بچه ها حالم خیلی بده تو رو خدا برام دعا کنید      

سلام عزیزم روزت بخیروپرازآرامش ،برات آیت الکرسی خوندم انشاالله حال دلت عالی میشه باتوکل برخدا وزیر سایه آقاصاحب الزمان عج الهی آمین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم.🌻🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

سلام دوستان خوبم اعمال امروز انجام شد انشاالله حاجت روایی هممون الهی آمین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم ❤

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خدابدنده چی شده

امشب عقد بندونمه برات دعا میکنم مشکلت هرچی هست حل بشه عزیزم امیدتو از دست نده منو یادت بیار چقدر نا امید بودم و غر میزدم ولی الان چقدر لطف خدا شامل حالم شده و معجزه کرده برام توهم مشکلت حل میشه مهربونم😘😘😘🌹🌹🌹🌹🌹🙏🏻🤲🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

سادات جان کجایی ببینی ب حاجتم رسیدم چرا نیستی😢😢😢😢😢😔😔😔😔😔

فرشته جان کجایی شما آخه😔😔😔

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
2731
سلام عزیزم خدابدنده چی شده امشب عقد بندونمه برات دعا میکنم مشکلت هرچی هست حل بشه عزیزم امیدتو از دس ...

سلام عزیزم مبارکتون باشه انشاالله درکنارهمسرتون زندگی سرشار از آرامش وخوشبختی داشته باشین الهی آمین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم🌹🌻🌹🌸

سلام اعمال امروز انجام شد انشاالاه حاجت روایی هممون وسلامتی وظهور آقامون الهی آمین . اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم🌼

عزیزم چی شده،انشاءالله همیشه حال دلت خوب باشه وغم وغصه تو دلت جایی نداشته باشه عزیزم❤️❤️

🌈  اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌈خدایا خودت نگهدار عزیزانم باش❤️
سلام گلم خودت همیشه به ما میگفتی امیدتونو از دست ندید پس خودتم امیدوار باش عزیزم انشاءالله مشکلت به ...

ممنونم عزیزم ولی دیگه جای امیدواری نداره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
سلام عزیزم روزت بخیروپرازآرامش ،برات آیت الکرسی خوندم انشاالله حال دلت عالی میشه باتوکل برخدا وزیر س ...

ممنون ثنای مهربون و خوش قلبم

سلام عزیزم خدابدنده چی شده امشب عقد بندونمه برات دعا میکنم مشکلت هرچی هست حل بشه عزیزم امیدتو از دس ...

سلام فاطمه جان

خوشبخت بشی گلم خدا رو شکر

ممنونم عزیزم ولی دیگه جای امیدواری نداره

منم همینم امروز دیگه بریدم دلم میخواد بمیرم فک نکنم آخرو عاقبت زندگیم خوب باشه خدا خودش فقط بهمون صبر بده  روزبروز داره سختتر میشه کاش بچه هام هنوز کوچولو بودن

عزیزم چی شده،انشاءالله همیشه حال دلت خوب باشه وغم وغصه تو دلت جایی نداشته باشه عزیزم❤️❤️

ممنون خواهر جان..عزیز دلمی به همچنین گلم

سلام اعمال امروز انجام شد. 

التماس دعا

الهم صل علی محمد آل محمدوعجل فرجهم 

الهم عجل لولیک الفرج

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همینم امروز دیگه بریدم دلم میخواد بمیرم فک نکنم آخرو عاقبت زندگیم خوب باشه خدا خودش فقط بهمون صب ...

خدا نکنه عزیزم به بچه هات فکر کن..ساختن همیشه سخته ولی خراب کردن آسون

نمیدونم چی بگم خدا فقط به زندگی های هممون نگاهی بندازه ما رو هم ببینه