2733
2739
عنوان

شادی زندگی متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ‌که شوهرم عصبیه هرچی میگه میگم چشم

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡
2728
چند وقت یه بار رابطه جنسی دارید؟

مشخص نیست بستگی به شرایط داره ولی خیلی بهم اهمیت میدیم و مثل دوتا دوستیم اصلا مثل زن و شوهرا نیستیم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
ماهم اینجور بودیم نمیدونم چیشد یهو

بگرد پیدا کن مشکل رو

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
کاش یکم از تجربیاتت برای ما تازه عروسا میگفتیی

عزیزم منم تا تقریبا ۲۷ سالگی یکم تندخو بودم، هرکی هرچی میگفت جواب میدادم، وقتی کسی انتقادی ازم میکرد حس میکردم دشمنمه، وقتی به مشکلی برمیخوردم حس میکردم دنیام به اخر رسیده،،،دوست پسرم زیاد داشتم، خودم که بد بودم اونا هم که همچین نرمال نبودن، رابطه های خیلی پرتنشی داشتم

تا اینکه بطور جدی تری وارد کار شدم، خودم بزرگتر و عاقل تر شدم، و اینکه با همسرم دوست شدم،  همسرم انقد اروم و منطقی بود من شرم داشتم ازینکه عصبی بازی دربیارم، اون اهل صحبت بود منم ازش تقلید کردم، سعی کردم بهر چیز گنگی که میرسم دربارش باهاش حرف بزنم،،،، تااااا امروز،،،

ما کلا درباره همه چیز حرف میزنیم، واز همه مهمتر حرفای همو خیلی جدی میگیریم و واسمون مهمه، حرف زدن خیلی خوبه، نه فقط با شوهر، همه جا، تو محیط کار، محیط دوست و فامیل،،، همه جا جوابه

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
بگرد پیدا کن مشکل رو

اگه بگم بهم میخندین.

من شوهرم بعد عقدمون کرونا گرفت بخدا از بعدش دیگه اون ادم سابق نشد انگار ک یه ضربه خورد تو سرش کلا عصبی شده بود دست خودشم نبود تا تقی ب توقی میخورد همه چیزارو میشکوند. بعد عقدمون کرونا‌گرفت بعدش بیکار شد  هزارتا اتفاق دیگه. دیگه همه چیز بهم ریخت

اگه بگم بهم میخندین. من شوهرم بعد عقدمون کرونا گرفت بخدا از بعدش دیگه اون ادم سابق نشد انگار ک ی ...

واقعا بیکار خودش یه درد بزرگه حتی برا خود ما زنا 

باید مراعاتش رو بکنی

عزیزم منم تا تقریبا ۲۷ سالگی یکم تندخو بودم، هرکی هرچی میگفت جواب میدادم، وقتی کسی انتقادی ازم میکرد ...

اره ماهم مشکلمون اینه ک نمیتونیم درست حرف بزنیم یکیمون صداش میره بالا یا یکیمون خودشو میزنه اون راه و نمیخایم حرف همو بفهمیم. و بجای کنترل اوضاع همش رفتارای مزخرف نشون میدیم 

واقعا بیکار خودش یه درد بزرگه حتی برا خود ما زنا  باید مراعاتش رو بکنی

اخه میدونی تا دو ماه بعد بیکاریش دنبال کار نگشت و دوستاش دور و برش بودن خونه مجردی داشت با ۲ نفر و اصلا دنبال کار نرفت و دوستاش خونش جمع میشدن برای گندکاریاشون مثل تریاک کشیدن و این چیزا از همونجا مشکلاتمون شروع شد من دو ماه خودمو تبکه پاره کردم  اخرش تا نگفتم ک طلاق میگیرم و به پدرم میگم نرفت دنبال کار و من از اونموقع همش فکرم اینه ک با جدایی تهدیدش کنم یا باید بد باهاش حرف بزنم تا متوجه حرفام بشه. این چیزا علاوه بر اینکه اونو عصبی میکنه خودمم خیلی عصبی میشم ...

اره ماهم مشکلمون اینه ک نمیتونیم درست حرف بزنیم یکیمون صداش میره بالا یا یکیمون خودشو میزنه اون راه ...

عصبانیت همه چیزو بهم میزنه،، تمرین کن که خودتو کنترل کنی، شاید اگه همسرت تلاش تورو ببینه، اونم یکم کوتاه بیاد

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...