2737
2739
عنوان

شادی زندگی متاهلی

1665 بازدید | 88 پست

سلام دوستان خوبین؟ بیاین تجربیات مثبتی که داشتین تو زندگی مشترکتون رو بگین اینکه چه مشکلاتی داشتین و راه حلشونو بگین. مخصوصا کسایی که شوهر عصبی دارن و خودشونم عصبین... یه راهنماییی کنین مرسی

سکوت کن وقتی عصبی همیشه مظلوم نمایی کن...با سیاستت همیشه حرف حرف تو میشه نه با دادو بیداد...

بعد اینک عنوانت با مضمون اصلی تاپیک خیلی فرق داره

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت

یاد گرفتم زبونمو کوتاه کنم چیزایی که گفتنش سودی نداره رو نفس عمیق بکشم و نگم

ولی همچنان همسرم معتقده زبونم بادبزن جیگرمه🤣🤣🤣🤣

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

توازدواج اولم ناموفق بودم شوهرم عصبی وبددهن بود.ولی شکرخداازشوهرفعلی راضیم فوق العاده مومن وخوش اخلاقن ایکاش زودترپیداش کرده بودم💃

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
زندگی متاهلی شادی نداره اصلا😐

شوهرت خوب نیست واسه همون گلم 😑

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740

اول از همه رو خودت کار کن بتنی عصبانیتتو کنترل کنی

نه فقط تو زندگی مشترک بلکه هر جای دیگه وقتی به خودت مسلط باشی میتونی درست صحبت کنی و به حقت برسی

اما با عصبانیت که حرف بزنی همه بر علیهت میشن و حرفتو گوش‌نمیدن

یک عدد به قول بچه ها تییییچر  انگلیسی، فرانسه، نقاشی و عکاسی به بچه ها درس میدم📷🎨👩🏻‍🏫👩🏻‍🎨 عکاسی نوزاد و کودک در منزل (تهران) پذیرفته میشود.🤰🤱😍
من ازشما شخصیتتون خوشم میاد کلا انرژی مثبتی شما😘

ای جوووونم عزیزم 😍ازدل ب دل راه داره منم این حس متقابل روب شمادارم مهربووونم😍🌹اتفاقا همه بهم میگن کودک درونم خیلی فعاله😉

غر نزدن خیلی جواب میده 

هر خواسته ای رو فقط یک بار گفتن و بعد سکوت کردن 

موقع عصبانیت طرف مقابل، جواب ندادن و بحث نکردن، 

اگر مقصر هستی خیلی کوتاه بگی حق با شماست. 

زمانی که خیلی عصبانی هستی ، با طرف مقابل صحبت نکنی. میتونی عصبانیت و حرف هات رو بنویسی . وقتی آروم شدی ببین چه قدر از اون حرفها رو میخوای بهش بگی واقعا. بعد باهاش صحبت کن .

با مردا مخصوصا نباید تند تند صحبت کنی . شمرده و آروم. صدای بلند یا تند حرف زدن، خیلی زود مرد رو عصبی می‌کنه .

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.