2733
2734
عنوان

ازمایشات ۷ ماهگی

1043 بازدید | 50 پست

سلام وقت بخیر دوستان 

من‌ تازه رفت ۷ ماهگی دیروز دکتر برام واسه هفته دیگه ازمایشات ۷ ماهگ و نوشت خواستم بدونم این ازمایشات چیه و انجام دادنشون مهمه؟؟؟

زندگی ینی صدای نفسای پسرم و دیگر هیچ 😘😘😘😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هفت ماهگی یه ازمایش خون و ادرار داره

ازمایش خونش هم دو مرحله ایه برای بررسی قند خون فکر کنم

انجام بدی بهتره من سر دخترم انجام ندادم ولی 8ماهم که شد دکتر دعوام کرد گفت باید انجام بدی

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
یادم‌نبست چیه ولی قطعا مهمه

چون خون اینا ک میدم کلا فشارم میوفته اصلا برام عذاب برم ازمایشگاه گفت بینم اگه مهم نباشه انجام ندم

هفت ماهگی یه ازمایش خون و ادرار داره ازمایش خونش هم دو مرحله ایه برای بررسی قند خون فکر کنم انجام ...

۳مرحله اس من دو مرحله انجام دادم دکترم قبول نکرد باز رفتم ۳مرحله انجام دادم

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
2740
چون خون اینا ک میدم کلا فشارم میوفته اصلا برام عذاب برم ازمایشگاه گفت بینم اگه مهم نباشه انجام ندم

چند هفتته؟ منم 25 هفتگی آزمایش قند دادم سه بار خون میگیرن ازت نترس یه شربت شیرین میدن بهت فشارت میره اون بالا بالاها  

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
هفت ماهگی یه ازمایش خون و ادرار داره ازمایش خونش هم دو مرحله ایه برای بررسی قند خون فکر کنم انجام ...

اها ناشتا باید باشم؟؟

شما کی رفتی 

۳مرحله اس من دو مرحله انجام دادم دکترم قبول نکرد باز رفتم ۳مرحله انجام دادم

برا پسرم تهران بودم دومرحله ای بود گفت صبحانه بخور و بیا بعد دوساعت

برا دخترم شهرستان بودم پودر دادن و سه مرحله ای بود

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
چند هفتته؟ منم 25 هفتگی آزمایش قند دادم سه بار خون میگیرن ازت نترس یه شربت شیرین میدن بهت فشارت میره ...

من ۲۷ هفتع 

از همینش میترسم دیگه انقدر حالم بد میشه یکی باید منو جمع کنه از اونجا

اها هزینش اینا چطور بود؟

هزینه اش دقیق یادم نیس فک کنم ۱۰۰و خرده ای بود

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
2706