2733
2734
عنوان

مهریه های خفن

286 بازدید | 28 پست

یک‌خانمی راجب مهریه متنی گذاشته بودند انقد همه جبهه گرفتین 

یک سری ها که مهریه هارا باور نمیکردند

یک سری ها هم تازه داغ دلشون تازه شده بود

یک‌سری ها هم شعار میدادند

یک سری ها فک‌میکردند مهریه بالا یعنی خریدن مهر زن

یک سری ها هم میگفتن‌مهریه پشتوانه زنه

به نظر من که این که زن ی مهریه ای رو دوست داشت باشه و مردش و خانوادش قبول کنند خیلی خوب اصلا هم ربط به سن سال ندار  من به شخصه مهریه ام سنگین بود و همسرم پذیرفت و این کارش برام با ارزش بودو اون موقع فکرم این بود 

اما بضیا میگن ما چشم دل سیریم ب این چیزا چشم نداریم در صورتی ک اصلا ربطی نداره مهریه یه حقه و حتی اونایی که خیلیم وضعشون خوب ممکن مهریه هاشون سنگین باشه

حالا خیلی مودبانه و با انتقادی سازنده نظرتون بنویسید ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه ما رسمه بین۱۵۰۰تا ۲۰۰۰ سکه هیچ وقت این بحث ها پیش نیومده...حالا از قدیم بوده...

وای من دیروز گفتم ۷۵۰ سکه ۲۰۰ مثقال طلا ۱۳۷۷ گل رز و ۱۰۰ گل نقره میگفتن اینا فانتزی هاته و از قبالت عکس بده🤣🤣

به نظرم از لحاظ معنایی اصیل خودش چیز بدی نیس ولی خوب نباید استفاده ابزاری ازش کرد و از طرفی اگ اینقدر طرفت عقلش بزرگ باشه ک هرچقدر بگی قبول کنه نشونه دوست داشتن خالصانشه ولی از طرفی چون بعضی مهر بالا میگیرن باعث میشه پسر بترسه و جلو نیاد بدیش اینه 

2740

منم نظرم اینه که درحد معقول باید مهر داشته باشه زن

نمیشه که نباشه،والا بعضی ها مثلا ۵یا ۱۴تا سکه دارن خب اونو شوهره اصلا براش کارت به کارت میکنه 

میندازتش بیرون

من خودم ۳۶۴تا سکه دارم هیچوقت اسم مهریه رو نیاوردم حتی دعواهامون..ولی یه دونه ام کم نمیکنم هر چقدرم خوب باشیم

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

چند ماه قبل از ما دختر دوست بابام عقد کرد با ۵۰۰ تا سکه.بله برون ما بابام گفت اونا گفتن ۵۰۰ من میگم ۴۵۰ شوهرم قبول کرد.برادرشوهرم گفت زیاده چه خبره.اما شوهرم گفت بیشترم بگن من قبول میکنم من میخوامش.این جملشو دوس داشتم با اینکه بعد ۱۶ سال یدونشم نگرفتم.

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
وای من دیروز گفتم ۷۵۰ سکه ۲۰۰ مثقال طلا ۱۳۷۷ گل رز و ۱۰۰ گل نقره میگفتن اینا فانتزی هاته و از قبالت ...

واقعا بعضیا اعصاب آدمو بهم میریزن!!!

🌟Life begins at the end of your comfort zone🌟
چند ماه قبل از ما دختر دوست بابام عقد کرد با ۵۰۰ تا سکه.بله برون ما بابام گفت اونا گفتن ۵۰۰ من میگم ...

دقیقا این چیزا ب زن حس خوبی میده ولی حالا بضیا انقد تو ذوق زنن میاین میگن تو خودت با ۴۰۰ تا سکه فروختی و ازین چرت پرتا  

2706