2737
2739
عنوان

این منم دارم نون خشک میخورم 😕 عکس😕

| مشاهده متن کامل بحث + 9935 بازدید | 383 پست
ن بابا ابجی من افتضاح بود بارداریش پسرم بود بچش

پس به حال بچه بستگی داره من که اصلا نمیفهمیدم باردارم هیچ اذیت نشدم فقط میخوردم رحم ب هیچی نمیکردم😁

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چای زنجفیل بخور  ضد تهوعِ

اتفاقا خیلی میخواستم مطمئن بودم خوب میشم ولی بارداریم پر خطره اصلا جرات نکردم برم سمتش گرمی نمیخورم اصلا مخصوصا دمنوش ها

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2742

یادمه سابقه سقط داشتی

همیشه جز کسایی بودی ک دعاگوت بودم

ب حق جدم و ب حق این روزای عزیز بمونید برای هم ۳ نفری

تو الان پاک ترین مخلوق خدایی لطفا منو دعا کن هرچی خیر و صلاحمه برام رقم بخوره،توی مرحله بدی از زندگیم هستم متاسفانه

حاجت روا بشی

التماس دعا

2740

بچه ها شما هم شنیدین میوه سیب بچه رو سفید میکنه؟ نمیدونم سفید یا خوشگل؟

آخه خیلی شنیدم ، بعد شوهرمم شنیده همش به زور روزی یکی میکنه تو حلقم😂

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

عزیزم،مبارکه بسلامتی،منم تا ماه هفتم حالم خیلی بد بود چارهام فقط هفته ای ،چهار پنجتا سرم بود که توش امپول ضد تهوع میزدند،معدم آب رو هم نگه نمیداشت،خدا برا کسی اینطور حاملگی رو نخواد،وووویییی

گروه رز 
بچه ها شما هم شنیدین میوه سیب بچه رو سفید میکنه؟ نمیدونم سفید یا خوشگل؟ آخه خیلی شنیدم ، بعد شوهرمم ...

40 روز یه دعایی هست میخونی فوت میکنی رو سیب. سیبرو میخوری میگن خیلی خوبه

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
به سلامتی عزیزم سونو رفتی ؟؟ منم معدم هیلی اذیتم میکنه رفتم دکتر بهم شربت داد

اووووو معده منو چرا نمیگی

اول بارداریم وحشتناک شدید بود خیلییییی بد بود 😨

عزیزم فردا میخوام برم آنومالی

آخیی  عزززیزم فنچوول😍🤩 خدا حفظش کنه انشالله ب سلامتی توو بغلت بگیریش❤

قربونت گلم

بچه ها شما هم شنیدین میوه سیب بچه رو سفید میکنه؟ نمیدونم سفید یا خوشگل؟ آخه خیلی شنیدم ، بعد شوهرمم ...

اره سیب و به بچه رو خوشگل میکنه

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
2706