2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی مذهبیای  افراطی معتقدن تو این روزای ضربت و شهادت امام علی نباید تاپیک فان گذاشت

همین مذهبی های افراطی که میگی باید تو هر چیزی دخالت کنن، وقتی یکی تاپیک درباره رابطه و بکارت میزنه، همه مریم مقدس میشن و واااااااااای واااااااااای رابطه راه میندازن و دم از دین و ایمان میزنن و دین تو نوشته رابطه خوب نیست، بنده خدا سوال پرسیده نیاز به کمک و راهنمایی داره میزنن تاپیک رو میترکونن، حالا تو تاپیک های غیبت پشت سر اقوام شوهر فعال هستن، تو  اون دینی که میگین درباره غیبت چیزی ننوشته، ننوشته غیبت یعنی گوشت برادر مرده خوردن، تو اینجور تاپیک ها مریم مقدس نمیشن 

چه عکسه قشنگو حرفه ایی انداختی😍😍

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2742
همین مذهبی های افراطی که میگی باید تو هر چیزی دخالت کنن، وقتی یکی تاپیک درباره رابطه و بکارت میزنه، ...

دقیقا👌👌👌👌

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
همین مذهبی های افراطی که میگی باید تو هر چیزی دخالت کنن، وقتی یکی تاپیک درباره رابطه و بکارت میزنه، ...

یا اصلا یه موقع مثلا متوجه میشن که طرفآهنگ گوش میده یا مثلا نماز نمیخونه  و ...چنان میپرن که نگو بابا شاید اصلا طرف مسلمون نباشه مگه تو خود قرآن نگفته لااکراه فی الدین و اینکه هیچ اجباری در دین نیست پس ولش کنید طرفو خودش واسه زندگی خودش انتخاب کرده چیکار کنه چیکار نکنه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
یا اصلا یه موقع مثلا متوجه میشن که طرفآهنگ گوش میده یا مثلا نماز نمیخونه  و ...چنان میپرن که نگ ...

یه کاری می کنن طرف از دین زده میشه، بجای اینکه سمت دین بیاد و ایمان بیاره، از دین فرار می کنه

2738