2733
2734
عنوان

کم شدن خون پریودی.

197 بازدید | 22 پست

سلام ببخشید از سوالم ولی چاره ای نداشتم

من سه چار ماهی هست ک خون پریودیم خیلی کم شده قبلن اینجوری نبود 

مثلن روز چارم تموم شده دیگه ..

البته از وقتی وزن اضافه کردم اینجوری شدم 

کسی اینجوری بوده

شنیدم بده اینجوری 

عزیزم یه دکتر برو و یه ازمایش هورمونی بده.

شاید به چیزای دیگه ای ربط داشته باشه ولی من خون پریودیم کم بود ازمایش دادم دکتر گفت ذخیره تخمدانت رو به کم شدنه و اگه بچه میخای باید سریع دست ب کار شی‌

دخترکم عاشقتم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نزدیک پریودیت و تا دو روز اول هر صبح ناشتا یه نیم استکان مخلوط شیره توت و شیره انگور بخور خون ریزی تو زیاد میکنه برای اینکه رحمتو تمیز کنه کیست رو برطرف کنه عفونت رو بشوره ببره و حتی درد پربودی رو هم کم میکنه

2728
عزیزم یه دکتر برو و یه ازمایش هورمونی بده. شاید به چیزای دیگه ای ربط داشته باشه ولی من خون پریود ...

یااا خدااا😐😐😐من مجردممم🤕

دنیا رو ب سایر خودم میرقصونم😉💃
2740
راستش ی پودر مال اضافه وزن بود خوردم اینجوری شدم خیلی نگرانم

شاید به اون پودر ربط دارهمن دوروز ی دمنوشی خوردم دیدم روز سوم انگار نه انگار من پریودم ولی دیگه نخوردم دمنوشو دیدم روز چهارم باز زیاد شد خونریزیم

مامان دوتا دخمل ناز 😍
شاید به اون پودر ربط دارهمن دوروز ی دمنوشی خوردم دیدم روز سوم انگار نه انگار من پریودم ولی دیگه نخور ...

منم ی هفته بعد قطش کردم دیگ نخوردم ولی وزنم اصافه شد ولی ببخشید دوره پریودیم خوب نشد

چه اشتباهی کردم  گین آپ بود

چند کیلو زیاد کردی؟من ک پریودیام وحشتناک دردناک شده فقط از درد گریه میکنم کل چند روز پریودی رو درحالی ک قبلا اصلا حس نمیکردم پریود میشدم

دنیا رو ب سایر خودم میرقصونم😉💃