2733
2739
عنوان

کم شدن خون پریودی.

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 22 پست
وای دقیقن از وقتی اینجوری شدم خیلی زود عفونت میکنم😓

خوب حتما بخور من خودم شش ماه پریود ننشدم قرص دارو زعفران اب انار زرشک عرق بومادران رازیانه هرچی که بگی امتحان کردم نشدم ولی اینو امتحان کردم صبح که خوردم به عصر نکشید پربود شدم الانم یه ذره پریودیم دیر شه میخورم دو سه روز بعدش حتما پریودم منظمش میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب حتما بخور من خودم شش ماه پریود ننشدم قرص دارو زعفران اب انار زرشک عرق بومادران رازیانه هرچی که ب ...

ممنون عزیزم راستش من ب موقه پریود میشم ۲۸ روز ب ۲۸ روز ولی دو روز یا سه روزه  تمومه نگرانم

2728
درد منم هس خوب نشدی شما؟؟

شمام پودر چاقی خوردید؟

یا اینکه وزن اضافه کردی؟

اگ اینجوری مال اضافه کردن وزن من ازمایش برام نوشت رفتم ی سری قرص بم داد خون پریودی زیاد میکرد ده الی ۱۲ روز طول میکشید تا خوب بشم دیگ قرص نخوردم 

الان مثل اولم نشدم ولی بهتر شدم

شمام پودر چاقی خوردید؟ یا اینکه وزن اضافه کردی؟ اگ اینجوری مال اضافه کردن وزن من ازمایش برام نوشت ...

ن عزیزم ن پودر خوردم و ن اضاف وزن دارم یکی دوماه بعد عروسیم اینجوری شدم ،ولی تازگیا سونو دادم گفت مشکلی نیست، دو روزش خونریزیه بقیه اش لکه بنظر شما برم دکتر قرص بده؟!

2740