2737
2739
اره شما اینجوری فکر کن  ولی مدیون تمام معلم ها شدی  حداقل مدیون اونهایی شدی که تمام مدت ...

باشه بابا نریزید سرم 

انشالله کلاس مجازی سر خودتون یا بچه هاتون بیاد متوجه حال ما شین 

بای

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من کارت هدیه با گل میبرم در خونشون 

هررررچندددد خودم معلم دخترم بودم 

ولی ب هر حال اون جایگاهش فرق داره باید بهش احترام بذاریم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2731
خودش بچه است سوال هاش رو توی نی نی سایت میپرسه

چون بچم میدونم معلما چقد مفت خورن و اصلا درس نمیدن 

مگرنه شما که اندازه مادر بزرگ منین چه گلی به سرتون زدید

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
چون بچم میدونم معلما چقد مفت خورن و اصلا درس نمیدن  مگرنه شما که اندازه مادر بزرگ منین چه گلی ...

از جیب شما میخورن معلم ها🤔🤔🤔 کی ای حجم از حسادت به این قشر تموم میشه خدا داند.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
از جیب شما میخورن معلم ها🤔🤔🤔 کی ای حجم از حسادت به این قشر تموم میشه خدا داند.

عزیزم حسادت چی 

معلمی که برای ریاضی دبیرستان وویس بده بعد تو امتحان سوالات کنکور 94بذاره جلو آدم معلمه؟

عزیزم حسادت چی  معلمی که برای ریاضی دبیرستان وویس بده بعد تو امتحان سوالات کنکور 94بذاره جلو آ ...

ببخشید چون یه معلم اینجوری شما باید به همه توهین کنی یعنی چی معلما مفت خورن من خودم معلم بودم پنج شنبه ها هم‌میرفتم برا بچه های ضعیف تدریس میکردم بدون پول از زندگیم میزدم یا کلی جزوه و روش براشون پرینت میگرفتم از جیب خودم تا کلاساشون متنوع بشه مگه همه مثل هم هستند.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2738

تویه این دوران کرونا سه دسته معلم داشتیم یه دسته که در انجام وظایفشون کوتاهی کردن و مدیون دانش آموزاشون شدن و حقوقه مفت خوردن 

یه دسته دیگه که به عنوان یه معلم وظایفشون رو به درستی انجام دادن و یادگیری دانش اموزا واسشون مهم بود 

دسته آخریم که بیش از حد وظایفشون واسه دانش آموزا وقت گذاشتن و شبانه روز جوابگویه دانش اموزا بودن که واقعا باید گفت که فداکارن .

اگه معلم جزو دو دسته اخر باشه الحق که شایسته تشکر وقدردانیه هر چه تمام تر هستند 

روزشون مبارک باشه 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖