2752
2734
عنوان

واقعا چرا بعضی دخترها راحت و از روی عشق و علاقه ازدواج میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 53 پست
۲۴ سال

سنی نداری ک

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه وقتی میبینی همه ی دخترای فامیل ازدواج کردن فشار روته  

واااا مگه مسابقس 😐😐😐

این طرز فکر برای قرن ۲۱ عجیبه واقعا 

چرا نمیگی اگه دخترم توی اجتماع به مقامی نرسه فشار رومه ؟؟؟ مامان من اونقد تاکید داشت روی درس خوندن که هم من و هم برادرم رو به جایی رسوند که اطرافیانمون همش حرفمونرو میزنن ، حتی به من نمیگفت خواستگار داری ، الانم ازدواج کردم با عشق و انتخاب خودم 

وقتی میخوای ازش عکس بگیری ، نگو لبخند بزن ، بگو :" دوست دارم " و ببین چقد لبخندش زیبا تر میشه !☺                                                                               من تو را لمس نمیکنم ، من تو را زیارت میکنم ، تو با خود بوی بهشت داری 🥰🧡                                            مرد من دوستت دارم 🤭🧿💍 
2731
سنی نداری ک

شما خودتون چند سالگی ازدواج کردین 

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

چقد دلم گرفت از پیامت اما میدونی همه چی از بیرون قشنگه ها خیلی از دوستام باعشق ازدواج کردن همونا زندگیاشون داغون تره چون تصوراتشون از طرف اونی نبوده فکر میکردن فقط احساسی عمل کردن گاهی ازدواج اجباری ازدواج سنتی خیلی بهتر میشه تا ازدواجای باعشق 

شما خودتون چند سالگی ازدواج کردین 

۱۷

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
چقد دلم گرفت از پیامت اما میدونی همه چی از بیرون قشنگه ها خیلی از دوستام باعشق ازدواج کردن همونا زند ...

خودم تو فامیلا دیدم که با عشق ازدواج کردن و خوشبختن 

۱۷

خب عزیزم  اونوقت شما به من میگین سنی ندارم خودتون ۱۷سالگی ازدواج کردین😢😢😢الهی خوشبخت بشین  ولی واقعا ناراحت میشم دور و وریام تو سن پایین ازدواج کردن من موندم و یه عالمه حرف بیخود از اطرافیان

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
زیاد نیست،،،سعی کن الان با همسرت عشقو تجربه کنی 

برای اون موقع زیاد بود آخرین نفر دخترای فامیل من بودم که ازدواج کردم الانم هر کار کنم زیاد حسی به شوهرم ندارم 

خب عزیزم  اونوقت شما به من میگین سنی ندارم خودتون ۱۷سالگی ازدواج کردین😢😢😢الهی خوشبخت بشین &n ...

عزیزم خدابزرگه

برای اون موقع زیاد بود آخرین نفر دخترای فامیل من بودم که ازدواج کردم الانم هر کار کنم زیاد حسی به شو ...

مثه من الان ۲۴سالمه خانوادمم بهم میگن موندی چه برسه عریبه حالم از همه بهم میخوره فقط دوست دارم ازدواج کنم گم و گور بشم حتی چشمم به چشمشون نیوفته

عزیزم خدابزرگه

انشاءالله یه بچه سالم به دنیا بیاری و تو خوشبختی غرق بشی    میدونم خدا بزرگه و خودمو با همین حرف نگهداشتم وگرنه صبرم خیلی وقته لبریز شده