2737
2739
عنوان

واقعا چرا بعضی دخترها راحت و از روی عشق و علاقه ازدواج میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 53 پست
مثه من الان ۲۴سالمه خانوادمم بهم میگن موندی چه برسه عریبه حالم از همه بهم میخوره فقط دوست دارم ازدوا ...

ای بابا موندی چیه، ازدواج به هر قیمتی ک فقط ازدواج باشه اشتباهه محضه

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
مثه من الان ۲۴سالمه خانوادمم بهم میگن موندی چه برسه عریبه حالم از همه بهم میخوره فقط دوست دارم ازدوا ...

به خدا تا جایی که مامانم فحشم میداد ترشیده با هام قهر می کرد که تو ازدواج نمی کنی پیر شدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاءالله یه بچه سالم به دنیا بیاری و تو خوشبختی غرق بشی    میدونم خدا بزرگه و خودمو با هم ...

عزیزدلم ممنونم برات دعامیکنم انشالله بخت خوبی نصیبت بشه

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
ای بابا موندی چیه، ازدواج به هر قیمتی ک فقط ازدواج باشه اشتباهه محضه

ولی وقتی خانواده نفهم داشته باشی حاضر میشی ازدواج زوری هم داشته باشی 

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2742

واقعا درکت می کنم 

انشالله  به زودی زود بخت خوب نصیبت بشه 

وقتی به کسی می گم غصه نخورتموم میشه،!باخودم فکر می کنم عمرمون یا غصه هامون!!!
به خدا تا جایی که مامانم فحشم میداد ترشیده با هام قهر می کرد که تو ازدواج نمی کنی پیر شدی 

خانواده منم همینن ولی فقط جلو بقیه ادعاشون میشه

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
واقعا درکت می کنم  انشالله  به زودی زود بخت خوب نصیبت بشه

ممنونم عزیز دلم الهی خوشبخت ترین باشی    خدا هر چی میخوای بهت بده❤❤❤❤

آخه وقتی میبینی همه ی دخترای فامیل ازدواج کردن فشار روته 

زندگی مگه مسابقه هست که کی زودتر شوهر کنه

من برعکس شما موندم تو کار دخترهایی که بدون شغل بدون تحصیل و بدون هیچگونه رشد شخصیتی تو سن کم شوهر میکنن ..حتی اگر شوهرشونم خوب باشه ..از خودشون عقب میفتن و واسه خودشون هیچ کاری نمیکنن این ته بدبختیه از دید من ...دخترها بدون ازدواجم میتونن خوشحال و موفق باشن ...شاید اصلا دخترشما نخواد ازدواج کنه 

2738