2737
2734
عنوان

فرزندخواندگی، مازندران

184 بازدید | 30 پست

سلام ،من از استان مازندرانم کسی میدونه چجوری میشه بچه ای رو به فرزندخواندگی گرفت، البته من خودم یه دختر دارم ۴ سالشه ، همسرم دوست داره یه بچه از شیرخوارگاه بگیریم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

شرایط خیلی خاص داره فکر کنم باید از لحاظ مالی غنی باشه جرم و جنایت نداشته باشی از لحاظ روانی هیچ مشکلی نداشته باشین روند طولانی ای هستش وسخت 

و مهمتراز همه بنظرم حتمن قبلش برو مشاور ببین آمادگیشو داری یا نه چون خیلیا میگیرن و بعد از مدتی پس میدن بچه رو به بهزیستی و از لحاظ روانی باعث اسیب شدید به بچه و حتی به خودشون میشن 

و حتما فایل های دکترهلاکویی راجب به سرپرستی گرفتن فرزند رو گوش کن 

در نهایت اگر تصمیم به انجامش گرفتی ایششالله زندگیتون پر از خیر برکت و خوشبختی بشه چهارنفری کنار هم❤

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز

ڪارقشنگیہ ولے فڪرآینده ش درموردمحرم نامحرمے هم بڪنید اگہ دخترباشہ بہ همسرتون اگہ پسرباشہ به خودتون ودخترتون نامحرم میشہ

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم
ڪارقشنگیہ ولے فڪرآینده ش درموردمحرم نامحرمے هم بڪنید اگہ دخترباشہ بہ همسرتون اگہ پسرباشہ به خودتون و ...

🤦‍♀️واقعا چه فکری تو سر بعضی از ماها میچرخه اخه یه بچه طفل معصوم رو چه به این حرفا

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
ڪارقشنگیہ ولے فڪرآینده ش درموردمحرم نامحرمے هم بڪنید اگہ دخترباشہ بہ همسرتون اگہ پسرباشہ به خودتون و ...

میتونن اگه دختر آوردن 

صیغه پدر شوهرش کن 

موقعی که ازدواج خواست بکن صیغه رو باطل کنن

شرایط خیلی خاص داره فکر کنم باید از لحاظ مالی غنی باشه جرم و جنایت نداشته باشی از لحاظ روانی هیچ مشک ...

از لحاظ مالی خوبیم ، الحمدالله جرم و جنایت و مشکل روانیم نداریم ، ظاهرا آدم بلاتکلیفی هم نیستیم ک بعد پشیمون شیم. نمیدونم پناه بر خدا دیگه........

2706