2733
2734
عنوان

فکر کنم دزد اومده رو پشت بوم 😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 52 پست
آره اینجا گرگ داره.حتی جهت حفظ امنیت مردم اکثر توی خونه ها اسلحه دارن.چوب دستیه بلند هم توی هر خونه ...

کجایید مگه که گرگ هست یهنی گرگ میاد تو خونه ها 🤔

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا نرو راه پله اینکارا چیه خب ز بزن پلیس بیاد چک کنه 

نرفتم راه پله از پنجره اتاق داد زدم من حتی پا شدم حفاظم قفل زدم درم قفل کردم میترسم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2731
نرفتم راه پله از پنجره اتاق داد زدم من حتی پا شدم حفاظم قفل زدم درم قفل کردم میترسم 

ولش کن ز بزن پلیس 

البته یکبار ما در کوچمون باز مونده بودتا تههه میترسیدیم بریم پایین ببندیم 

ز زدیم پلیس 

گفتن خودتون برید دیگه 😂😂

حالا داداشمم خواب بود مامانم بیدار نمیکرد بره میگفت خطرناکه 

منم تا صب دم  پنجره کشیک دادم هوا ک روشن شد خوابیدم 

کجایید مگه که گرگ هست یهنی گرگ میاد تو خونه ها 🤔

نه توی خونه، شبا میریزن بیرون، توی کوچه ها و خیابونا اونم گله ای، حتی صدای پاشون که کشیده میشه به زمین هم میاد.محیط کوهستانیه، همه نوع جک و جونوری گیر میاد اینجا. حتی مار افعی.یکی از مرغامونو نیش زد،پشت دیوار حیاطمون لونه کرده بود. 

صلوات واسه ظهور امام زمان(عج)فراموش نشه__🍓🍓🍓
نه توی خونه، شبا میریزن بیرون، توی کوچه ها و خیابونا اونم گله ای، حتی صدای پاشون که کشیده میشه به زم ...

وایی چرا نمیرید جای دیگه ای زندگی کنید اینجوری که خیلی بده ادم همش ترس داره 

2740