2733
2734
عنوان

اونایی که بچه دو سال و چهار ماهه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 81 پست
چکار میکنه که میگی باهوشه

کتابهای آموزشی گرفتم همشو حل می‌کنه مثل وصل کردنی و هوش بینایی و جاگگذاری و اینا 

فعل هارو نمیگه مثلا میگن مامان در باز 

کن آخر رو نمیگه

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
آره منم دیدم اکثرا تا این سن کامل حرف میزنن البته دخترا زودتر

ولی فکرکنم نیازبه دکتر باشه اونطوری نیست که کلا حرف نزنه

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی فکرکنم نیازبه دکتر باشه اونطوری نیست که کلا حرف نزنه

نه میگم فعل هارو نمیگه 

مثلا تازگی فعل میخام و میام رو یاد گرفته 

ولی جمله سه کلمه ای نه هنوز

2731
انشالله  شما تجربه ای نداری؟

تجربه خاصی نه ولی برادر خودم تو بچگیش کلماتو درست نمیگفت و کلا طولانی حرف نمیزد ولی الان تاثیری روش نداشته باهوشه و تیزهوشانم بوده 

-
نه میگم فعل هارو نمیگه  مثلا تازگی فعل میخام و میام رو یاد گرفته  ولی جمله سه کلمه ای نه ...

اها صحبت میکنه ولی کمی دیرتر نگران نباش

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
چند وقتشه؟ چیکار کردی گفتار درمانی بردی؟ شیطونه؟

دو سال سه ماهشه نه تو این کرونایی کجا ببرم بچه ای که تو دوران کرونا بوده معلوم سخت حرف میزنه دکتر به من گفت تا سه سالگی برای حرف زدن و پوشک گرفتن بهش فشار نیار خیلی باهوش ها ولی حرف نمیزنه یا اگه کارش واجب باشه یه چیزایی میگه 

🤍
خودم نگرانم آخه همچیش زود بود اینو خیلی نگرانم

چون همه چیش زودبوده حرفم میزنه پس.بیشتر پسرا من دیدم دیرصحبت میکنن مثل پسربرادرم یاپسرخواهرشوهرم

دو سال سه ماهشه نه تو این کرونایی کجا ببرم بچه ای که تو دوران کرونا بوده معلوم سخت حرف میزنه دکتر به ...

دقیقا منم مشکلم کروناس یسال بچه نه مسافرت رفته نه مهمونی زیاد کسی نمی‌بینه صب تا شب با من 

من پوشک یسال و ده ماه گرفتم 

چون همه چیش زودبوده حرفم میزنه پس.بیشتر پسرا من دیدم دیرصحبت میکنن مثل پسربرادرم یاپسرخواهرشوهرم

کی حرف زدن؟ 

والا الان تو فامیل هرکی بمن میرسه میگه یسال و نیم حرف میزد بچم،🙁

چجوری ؟جیش میگه ؟

آره هم جیش هم پیپی یه ده روز طول کشید ولی راحت شدم دیگه 

البته الان مشکل این دارم بریم بیرون جیش نمیکنه میگه کثیبه هیچ‌جا جیش نمیکنه تا بیایم خونه