2733
2739
عنوان

اونایی که بچه دو سال و چهار ماهه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 81 پست
اها صحبت میکنه ولی کمی دیرتر نگران نباش

خب همین دیرتر نگران کننده نیس؟ همینو میخام از دکتر بپرسم البته بچم همش تنهایی کرونا هم لعنتی هس نمیشه جایی رفت کسی رو نمیبینه

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه خاصی نه ولی برادر خودم تو بچگیش کلماتو درست نمیگفت و کلا طولانی حرف نمیزد ولی الان تاثیری روش ...

آره دختر دایی خود منم س سال حرف زده الان تیزهوشان 

ولی میگن شاید از ی مشکلی باشه برای بعضیا مثل آتیسم و اینا 

البته اونا خداروشکر علایمش ندارع خیلی اجتماعی 

ولی باز مادر دیوننس تا میرم دکتر نگه خیالم راحت نمیشه

2742

پسر منم همه چی میگه جمله میگه  با اشاره حرف میزنه دستشویی شو نگه میداره شلوارشو خیس نمیکنه خودش میره دستشویی من فقط میرم میشورمش ولی کتاب نگرفتم براش آهنگم کم کم حفظه

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
صحبت کردنش در چه حد  کامل یا نصفه

کامل مثلا میگه متل متل توتوله گاو حسن چه جوره بقیه شو حفظ نیس یا تاب تاب عباسی رو همشو میگه 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
بگو خیر ببینی من می‌خوام شروع کنم ازین توالت کودک بگیرم 

من نه توالت کودک نه قصری چون گفتم ازونا هم باز باید بگیرم از روز اول بردمش تو دسشویی کنار سنگ عروسکاش رو چنتاشبردم گفتم جیش دارن حالت جیش گرفتن هر یک ربع می‌بردم البته من کوچیک بود زود می‌بردم تو نیم ساعت یبار کافیه ببر بعدش هر دفعه جیش کرد شکلات یا ی خوراکی که دوست داشت دادم 

من و شوهرم هر کدوم میخاستیم بریم دسشویی بلند می‌گفتیم میخام برم جیییییش و بقیه هم دست میزدن که آفرین افرین،😄😂😂😂😂خیلی ضایس ولی جواب میده 

بعد یک چندروز خودشو کنترل میکرد تا یکی دو ساعت 

2740
با گوشی هم کار میکنه خودش آهنگ میذاره عکس میندازه 

گوشی من خیلی دستش می‌گرفت پازل بازی میکرد دیگه دیدم زیاد داره میشه چندروزه بش نمیدم 

کامل مثلا میگه متل متل توتوله گاو حسن چه جوره بقیه شو حفظ نیس یا تاب تاب عباسی رو همشو میگه 

نه یعنی کامل همه جمله هارو میگه پنج شش کلمه کنار هم

اگه اینجور که خداروشکر یعنی باز شده

پسر منم همه چی میگه جمله میگه  با اشاره حرف میزنه دستشویی شو نگه میداره شلوارشو خیس نمیکنه خودش ...

منم خودش می‌ره و خودشو میشورع جز پیپی که منو صدا میکنع کتاب و اینام خیلی باش کار میکنم دوست داره 

فقط همون جمله بندیش که زبونش کامل باز نشده و نگرانم

دو سال سه ماهشه نه تو این کرونایی کجا ببرم بچه ای که تو دوران کرونا بوده معلوم سخت حرف میزنه دکتر به ...

قد و وزنش چقدر

کی حرف زدن؟  والا الان تو فامیل هرکی بمن میرسه میگه یسال و نیم حرف میزد بچم،🙁

پسرداداشم ۴سالگی البته بردن دکتر گفت مشکلی نداره.پسرخواهرشوهرم حدوداچهارسالگی

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2706