2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه دار که بشی و پسردار....  بهش حق میدی

من از الان ک پسرم سه ماهشه همش با خودم تکرار میکنم پسرته وظیفش نیست همش باتو باشه،تو اولویتش باشی،،،براتو از همه بگذره..هی از اینا میگم ک ملکه ذهنم بشه بعدش بغض میکنم میشینم گریه میکنم😶😶😶دلم میخواد تاابد برا خودم باشه فقط من روز دومادیش انشاله،،،شادترین غمگین جهان خواهم بود😔😔

میدونی  بنظرم عشق یه احساسیه که وقتی طرفت رو میخوای از دست بدی اونموقع خودش رو نشون میده و انگ ...

نه عاشق که باشی همه جوره دوسش داری با همه ایراداش کنار میای و ندیده میگیری

خوبیاشو بزرگ میکنی هیچوقت از کنارش بودن خسته نمیشی‌

حس بد و قشنگیه😔

2731
چجوری تحمل کردی سه بارخیانتو عزیزم 

خب دیگ بخاطر بچه واینک قول داده تکرار نشه و تا الان تکرار نشده.چون بهش گفتم ک چیزی ازت ببینم برای همیشه بچمو برمیدارمو میرم... 

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
بعضیا که ادعای عاشقی دارن حتی خیانت هم میکنن البته که ایراد از ذات خودشونه

درسته خیلی ادعاداره ک دوسم داره و عاشقمع ولی من دیگ باورش ندارم برام مهم نیس

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
من از الان ک پسرم سه ماهشه همش با خودم تکرار میکنم پسرته وظیفش نیست همش باتو باشه،تو اولویتش باشی،،، ...

دقیقا همینطوره

و اگه حتی انقد هم خودخواه نباشی و اونو بسپری به یه دختر دیگه بازم از اینکه اولویت اول پسرت باشی به خودت میبالی و همه خستگیای اون سالها فراموش میشه

احساس میکنی خوشبخت ترینی 😔

درسته خیلی ادعاداره ک دوسم داره و عاشقمع ولی من دیگ باورش ندارم برام مهم نیس

اگه دوستت نداشته باشه بگی میرم میگه برو و خیلی راحت تر عیاشی میکنه اما دوستت داره که میخواد کنارش بمونی

یه دختری رو میشناسم که شوهرش علنا بهش خیانت میکنه و میگه برو طلاقتو بگیر میخوامت اما این طفلی میگه جایی رو ندارم مجبورم تحمل کنم خدا برای هیچکس نیاره

خب دیگ بخاطر بچه واینک قول داده تکرار نشه و تا الان تکرار نشده.چون بهش گفتم ک چیزی ازت ببینم برای هم ...

انشاالله که همیشه باهم خوب باشین ودیگه واقعا تکرارنکنه.....مردان دیگه جون به جونشون کنی هیزن 😊

2706