2733
2739
اگه دوستت نداشته باشه بگی میرم میگه برو و خیلی راحت تر عیاشی میکنه اما دوستت داره که میخواد کنارش بم ...

خیانت یه نوع بیماریه بنظرم کسی ک خیانت میکنه مریضه 

من از شوهرم خیلی کوچیکتر 13 سال کوچیکترم و اینک همه کار برام میکنه و همیشه پیش خانوادش پشتمه میگ خدا دوسم داشت ک زنی مث تورو بهم داد.... ولی چ فایده سه بار بهم ضربه زده و من دیگ مث قبل دوسش ندارم دست خودم نیس نمیتونم ادم قبل بشم درسته کارای بدشو کنار گذاشته ولی بعضی وختا دلی ک میشکنه دیگ درست نمیشه

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله که همیشه باهم خوب باشین ودیگه واقعا تکرارنکنه.....مردان دیگه جون به جونشون کنی هیزن 😊

ممنون♥️

عاشقانه ازدواج کردیم فکر کنم هنوزم هستیم از عقدمون ۹/۵سال میگذره

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
2731
خیانت یه نوع بیماریه بنظرم کسی ک خیانت میکنه مریضه  من از شوهرم خیلی کوچیکتر 13 سال کوچیکترم و ...

میدونم خیلی سخته خیلی زیاد 

اما شاید همین دوس داشتنش باعث شده بتونی طاقت بیاری 

امیدوارم به زودی سرش به سنگ بخوره که انگار خورده  بلاخره یه جایی خودشم خسته میشه و قدرتو اونموقع میدونه

میدونم خیلی سخته خیلی زیاد  اما شاید همین دوس داشتنش باعث شده بتونی طاقت بیاری  امیدوارم ...

😔😔

2740

من فکرمیکنم اصلاچیزی به اسم عشق وجودنداره فقط دوست داشتنه که ضعیف وشدیدمیشه وعادت کردن بهشون 

من اول دوسش نداشتم بعدهادوسش داشتم الان ازش بدم میاد 

اونونمیدونم چون به زبون نمیاره 

ده سال ازدواج کردیم

من فکرمیکنم اصلاچیزی به اسم عشق وجودنداره فقط دوست داشتنه که ضعیف وشدیدمیشه وعادت کردن بهشون  ...

پس عشقو تجربه نکردی که این حرفو میزنی‌

عشق یعنی دوس داشتن مداوم ... حتی اگه تمام بدیهاشو بدونی و ببینی بازم ازش نمیگذری چون عاشقی

بچه دارم و پسر حق نمیدم تو قرآن اومده احترام به پدر و مادر نیومده شورشو در بیارین زندگیتون مادرت ...

پس معلومه شوهرت داره لجبازی میکنه 

زیاد به پدرو مادرش حساسیت نشون نده حتس توی محبت کردن همراهیش کن تا ذهنیتش نسبت بهت تغییر کنه

پس معلومه شوهرت داره لجبازی میکنه  زیاد به پدرو مادرش حساسیت نشون نده حتس توی محبت کردن همراهی ...

نمیدونم والا

درکش برام سخته یه ادم یه ادم دیگه روانقددددددوست داشته باشه ک بگن عاشقشه

شایدشمادرست میگین وچون برام پیش نیومده نظرم اینه