2733
2734

سلام دوستان. برای آشپزخونه گاز صفحه ای و سینک گرانیتی میخوام بگیرم.گاز صفحه ای کدوم مدل خوبه؟ من خودم صفحه شیشه ای آلتون مد نظرم هست. برای سینک گرانیتی هم میگه فونیکس خوبه. کسی داشته سینک گرانیتی؟ لک نمیفته؟ 

لک. که میافته باید تمیز کنی و تمیز نگهداری 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بمرور لکه های زرد روش میفته که پاک نمیشه، هم ظرف توش زیاد میشکنه، هم اگه جسم سنگینی توش بیفته امکان داره خود سینک بشکنه، سینکای گرانیتی جنس خوب هم هست که قیمتش زیاده

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...

صفحه شیشه ای زود کثیف میشه مرتب باید دستمال به دست باشی تمیزش کنی غیر اون رد دستمال میمونه روش

سینک گرانیتی نمیدونم باهاش کار کردی یا نه درسته خیلی خوشگله اما واقعا موقع ظرف شستن عذاب میکشی که خط نیفته یا ظرف از دستت سر نخوره لب پر بشه مگر اینکه دیش واش داشته باشی نخوای از سینک زیاد استفاده کنی

2740
2706