2752
2734
عنوان

روزه میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 201 پست
وای خدا خیرت بده.خدا هرچی میخوایو بهت بده.الهی خوشبخت بشی.خیر دنیا و آخرت ببینی.❤️❤️❤️❤️ مردم بسکه ...

دورت بگردم 

یعنی من عاشق جاریمم هر کاری فکر میکنه درسته انجام میده به هیچ کسم کار نداره 

خیلی دختر زرنگ و خوبیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بچه از قدرت خدا هیچ آسیبی نمیبینه چون هرچی کم بیاره از استخون و بدن مادر تغذیه میکنه....خودت د ...

اینجوریام نیس که هیچ آسیبی نبینه 

خواهر من تو بارداری بشدت چاق شده بود شوهر احمقش هی بهش میگفت چاق شدی چاق شدی

اینم واسه اینکه اصلا اعتماد به نفس نداره و واقعا فکر میکنه دیگه شوهرش خدای روی زمینه رژیم گرفت تو بارداری😑😑😑😑🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بچه از روز اولی که بدنیا اومد نفسش میره تا یکم گریه میکنه

نمیدونم صد در صد به این قضیه ربط داشته یا نه ولی دکتر کلی دعواش کرده بود بنظرم بی ربطم نبوده

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
2731
ببخشیدحرصم گرفت گناه داره نی نی

اشکال نداره.

اگه بازم دعوام نکنید باید بگم نی نی ها 😬

آخه دکترم گفت ی روز درمیون بگیر اگ اذیت شدی بخور

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
اخه چرا قسم میخوری😐  بخاطر خودتم شده حداقل تو چیزی که بهش ۱۰۰ درصد مطمن نیستی یچوقت قسم نخور

وقتی از هر مرجع تقلیدی بپرسی میگن زن باردار نباید روزه بگیره 

بنظرت ضرر نداره برای بچه؟؟؟

اصلا عقلانیه این کار؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
دورت بگردم  یعنی من عاشق جاریمم هر کاری فکر میکنه درسته انجام میده به هیچ کسم کار نداره  ...

همچین زن عموی اعتماد به سقفی دارم ک دوران بارداری شیردهی روزه گرفته بود

تازگیا ک پسرش میخواست ازدواج کنه ب مشکل برخورد با اینکه ظاهرا سالم بود بهش گفتن کم خونی مینور داری. خود دانید

دورت بگردم  یعنی من عاشق جاریمم هر کاری فکر میکنه درسته انجام میده به هیچ کسم کار نداره  ...

😍😍😍

ینی روزه بهم فشارنمیاره خیلی،استرسی که بعضیا میدن که بچه هات ناقص میشن و معلول میشن و کم عقل میشن و اینا داره اذیتم می‌کنه

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
اینجوریام نیس که هیچ آسیبی نبینه  خواهر من تو بارداری بشدت چاق شده بود شوهر احمقش هی بهش میگفت ...

دکتر خواهرتون عجیب بوده وگرنه دکتراهم کسی توبارداری زیاد وزنش بالابره دعواش میکنن 

یا رب العالمین
وقتی از هر مرجع تقلیدی بپرسی میگن زن باردار نباید روزه بگیره  بنظرت ضرر نداره برای بچه؟؟؟ اصل ...

همین دیگه میشه متن دقیقی که مرجع تقلید گفته زن باردار نباید روزه بگیره برای من بزاری شاید منم از گمراهی در اومدم

2706