2733
2739
عنوان

روزه میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 201 پست
شما از دکتر هم بپرسی مینور ارثیه حالا کسی که نمینونه بچه ضعیف بشه فرق داره زن عموتون یا عموتون شاید ...

شما مطئنید ازاینکه اطلاعات کافی ندارم؟!

هیچکدوم مینور نیستن .

واسه خودم پیش اومده بود آخه. نه من و خانواده م نه خانواده ی همسرم هیچکدوم هیچ نوع کم خونی ندارن. وقتی پسر۲ ساله مو بردم چکاپ سالانه متخصص نوزاد تو آزمایشات مشکوک ب کمخونی شده بود و مارو ارجاع داد فوق تخصص خون. ایشونوم پسرمو کلی معاینه کردن و آزمایشات خیلی تخصصی ازش گرفتن به اضافه ی یه شیر خشک تقویتی دادن. چون بهش گفتم تازگیا بد غذا شده.

جواب آزمایش ک اومد دکترگفتن پسرتون مینور هست!

خلاصه اینکه ۳ ماه این شیر خشک رو دادیم تلاشم کردیم تغذیه ش بهتر کنیم. بعداز سه ماه آزمایشش تکرار کردیم و مینور بودنش منفی شده بود و کاملا نرمال شده بود همه چیزش! دکتر فوق تخصص خون کودکان بودش گفتن تاثیر تغذیه بوده و تو آزمایش اینطور نشون داده

اینم بازگو کنم ک منو همسرم کاملا آزمایشات تخصصی خون رو دادیم هیچگونه مشکلی نداشتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوریام نیس که هیچ آسیبی نبینه  خواهر من تو بارداری بشدت چاق شده بود شوهر احمقش هی بهش میگفت ...

ای وای..اصلا کار خوبی نکرد که خودسر خودش این کارو کرد...جاری من زیر نظر دکتر تغذیه بود کل بارداریش چون ماما گف خیلی داری چاق میشی برا بچه خوب نیست..

مشکل بچه اش،ما بهش میگیم ..تاسه...نوه عمم همینطوره..اونکه کلا نفسش قطع میشه و کبود میشه...ما میگیم کارش تمومه دیگه دوراز جون...دکتر گف این قلبش یه سوراخ داره برا اونه..البته الان بزرگ شده هف سالشه ماشالله خوب شده دیگه...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2742
واجبه عزیزم، خواست خود آدم ها نیست

بعضيام نميخوان نميگيرن ديگه به ما ربطي نداره ك

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤