2737
2734

سلام بچه ها.پسرم،6سالشه اما برای دسشویی رفتن تنبله.حتما شورتش کثیف میشه(پیپی) بعد میره گاهی مثلا وقتی کارتون.میبینه اصلا نمیره.رندگیم نجس شده کلا نمیدونم چیکارش کنم دیگه ن دعوا ن تشویق ن جایزه ن قهر. ن  محروم کردن...هیچی روش اثر نداره.....

روانپزشک هم بردم ی قرص دادکه عصبیش میکرد و یبوست میشد.

همتا اسم خـودمه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نکنه یبوست داره اذیت میشه

نه اتفاقا دفعش سفت نیست.اما هب فشار میاد بهش عضلاتش سفت میکنه.که دفع نداشته باشه از اونجا میفهمم دسشوبی داره میبرمش

همتا اسم خـودمه♥
2738

دیگه به دکترای مملکتم نمیشه اعتماد کرد بجای اینکه حال بچه رو خوب کنن بدتر میکنن...آخه چه دکتر احمقی بوده که فکر کرده با یبوست خوب میشه واقعا متاسفم براش😒😒😒

فقط 83 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...
لابد زیاد اهل پاک ونجسی هستی یا وقتی بچه بوده عوضش می کردی قزافتو یه جوری نشون دادی بدت میاد و...بچت ...

نه نیستم اتفاقا.کلا از اول دیر یاد گرفت شاید یک سال طول کشید جیشش گفت

همتا اسم خـودمه♥
دیگه به دکترای مملکتم نمیشه اعتماد کرد بجای اینکه حال بچه رو خوب کنن بدتر میکنن...آخه چه دکتر احمقی ...

فکر کنم.عوارض قرصش بود.اریبیپرازول.برای بیش فعالی میدن اما شکایت اصلی من همین موضوع بود

همتا اسم خـودمه♥
2706