2737
2734
عنوان

با بچه ای که دسشویی نمیره میشه چیکار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 73 پست
پسر منم پنج سالشه همینه. اونقدررررر خودشو نگه میداره تا دل‌درد میگیره و یبوست میشه.... همه جارو هم ن ...

خدایا ی همدرد پیدا کردم بالاخره.شما ذدکتر یا روان شناس یا گوارش نبردین؟نمیگه چرا ذسشپیی نمیره؟

همتا اسم خـودمه♥
من دختر خالم این شکلیه خونه ی مامانم اینا اومدنی مامانم مسابقه میذاره برا رفتن ب دستشویی اونم برای ا ...

به این ترفند میبرمش اما خب بزرگه هم سنای اسن.خودشون میرن تازه خپدشون میشورن میان من هنوز😔

همتا اسم خـودمه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا ی همدرد پیدا کردم بالاخره.شما ذدکتر یا روان شناس یا گوارش نبردین؟نمیگه چرا ذسشپیی نمیره؟

دکتر نبردم.چون میدونم عمدی اینکارو میکنه. تشویق.. تنبیه... هیچی هم تاثیر نداره. خیلی ناراحتم.یهو میبینی ده روز میشه پیپی نمیکنه. بعد شرو می‌کنه دلدرد سراغش میاد و تا جاییکه بتونه نگهش داره دسشویی نمیکنه. 

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌
به این ترفند میبرمش اما خب بزرگه هم سنای اسن.خودشون میرن تازه خپدشون میشورن میان من هنوز😔

عزیزم ، 

یه فیلم از اینترنت پیدا کن راجع به انگل و نشونش بده. بگو اگر تاخیر داشته باشی در پی پی کردن و بهداشت رو رعایت نکنی کرم میزنی . 

حالا خودت میدونی. باور کن خیلی میترسه . 😁

2731
دکتر نبردم.چون میدونم عمدی اینکارو میکنه. تشویق.. تنبیه... هیچی هم تاثیر نداره. خیلی ناراحتم.یهو میب ...

کاش اینم یبوست میشد گاهی روزی سه تا شلوار و.شورت خراب میکنه.حالا فرش زیر پاش دیگه.بماند.معمولا ی روفرشی یا پتو همیسه زیر پاش میندازم

همتا اسم خـودمه♥
فکر کنم.عوارض قرصش بود.اریبیپرازول.برای بیش فعالی میدن اما شکایت اصلی من همین موضوع بود

عزیزم دقیقا مشکل شما رو پسر منم داشت

طوری که من گریه میکردم

بعد از همه راهها بردمش پیش روانشناس

ولی بازم کار خودشو میکرد از همه بدتر اینکه لباس کثیفاشو میبرد قایم میکرد دیگه به جنون رسیدم

با دکتر روانشناسش صحبت کردم و ازش خواستم قاطعانه به پسرم بگه اگر دست از این کاراش بر نمیداره یه نامه میده که معرفی کنه به دکتر گوارش یه جوری مجبور شدیم بترسونیمش

اخه کوچیک نیست که نه سالش بود فقط تنبلی میکرد

خلاصه جلسه بعد که رفتیم مشاوره

مشاورش پرسید اوضاع چطوره؟؟

گفت خوبه

از من پرسید

گفتم نه اصلا خوب نیست نه تنها به کار زشتش ادامه میده بلکه لباس کثیفا رو قایم میکنه هرجایی که بتونه

کل خونه رو بو گرفته

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
عزیزم ،  یه فیلم از اینترنت پیدا کن راجع به انگل و نشونش بده. بگو اگر تاخیر داشته باشی در پی پ ...

ممنون حتما امتحان میکنم.خودم حس میکنم نمیتونه کنترل داشته باشه اولش تا برسه دسشویی و به خاطری من ناراحت نشم نمیگه لباسش کثیف شده

همتا اسم خـودمه♥
کاش اینم یبوست میشد گاهی روزی سه تا شلوار و.شورت خراب میکنه.حالا فرش زیر پاش دیگه.بماند.معمولا ی روف ...

واسه منم شلوارو شرتاش کثیف میشه. یزره می ماله بهش ولی نمیکنه. دیروز ده تا شورت کثیف کرد فقط .. دلم خوشه پمپرز نمیشه

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌
2740

منم دخترم نمیگہ ھیچ کدوم رو جودم سر یک ساعت بہ یک ساعت میبرم جیش و مدفوع روھم ھر وقت دلش درد میگیرہ  و میپیچہ میفھمم والا خیلی عذابن این بچہ ھا 

گاھا شدہ نجس کنہ خونہ رو 

عزیزم دقیقا مشکل شما رو پسر منم داشت طوری که من گریه میکردم بعد از همه راهها بردمش پیش روانشناس و ...

ترسوندینش درست شد.؟اخه میدونین.نگران اینم.تو.مدرسه چیکار میخواد کنه انگشت نما میشه

همتا اسم خـودمه♥
ترسوندینش درست شد.؟اخه میدونین.نگران اینم.تو.مدرسه چیکار میخواد کنه انگشت نما میشه

منم شوهرم همش همینو میگه.... 😔

منم دخترم نمیگہ ھیچ کدوم رو جودم سر یک ساعت بہ یک ساعت میبرم جیش و مدفوع روھم ھر وقت دلش درد میگیرہ ...

منم این.مراحل رفتم یک سال بیشتر شد تا جیشش کفت تو فکر کن عمه اش فوتکرد.وسط مراسما با دل خون چه پدری از من دراومد تا مدام بردم.و اوردمش مسجد به.گند نکشه

همتا اسم خـودمه♥

پسر من ک علاوه بر این مشکل... خودشم غذا نمیخوره . بعضا شده یکساعت باید بشینم غذا دهنش بزارم قورتم نمیده.خیلی خستم...

عزیزم دقیقا مشکل شما رو پسر منم داشت طوری که من گریه میکردم بعد از همه راهها بردمش پیش روانشناس و ...

راستی دکتر روان شناس نگفت ببری گوارش؟نمیدونم منم ببرم معاینه بشه؟

همتا اسم خـودمه♥
2706