2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم چخبر؟الان دیدم انگار انتقال جنین داشتی!خیلی خوشحال شدم.بیا خبربده

سلام عزیزم. خوبی؟ نی نیت خوبه مهربون جان؟ سه روز دیگه ازمایشمه. التماس دعا

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2728
من خودم محتاجم به دعا😂 روز چندمه امروز؟ نینیم که دیگه باهام نیست😔

ناااازی عزیزم. اخه چرا؟ حتما حکمتی توش بود. غصه نخور یادمه میگفتی یه عالمه جنین داری. من همین یک بسته رو دارم. فک کن بعد این همه مراقبت و دارو با تسه پنج تا جنین ضعیف برام شد که گذاشتن تو یک بسته. از سیزده تا تخمک😔 نمیدونم انتقالم منفی بشه ادامه بدم یا نه. تا خدا چی بخواد. راضیم به رضاش🤲🌷

ناااازی عزیزم. اخه چرا؟ حتما حکمتی توش بود. غصه نخور یادمه میگفتی یه عالمه جنین داری. من همین یک بست ...

قلب کوچولوش ایستاد.الانم درگیر بقایا بارداری و هیستروسکوپی و.....تابرم دوباره انتقال.

جنین۱۵تادیگه دارم خداروشکر.

انشالله مثبتی و برات میمونه ،زایمانتم به راحتیه.الان به اینچیزا فکرنکن که چنتا داری کمه یا زیاد مهم موندنشه وسلامتیش.فکرای خوب خوب کن مامانی.راستی میکرو کردی یا ای وی اف؟

قلب کوچولوش ایستاد.الانم درگیر بقایا بارداری و هیستروسکوپی و.....تابرم دوباره انتقال. جنین۱۵تادیگه ...

آخی نازی😔 انشالله این دفعه دیگه این اتفاق نیفته. برات دعا میکنم. سپردم به خدا. ای وی اف اصلا رو ما جواب نمیده. تسه شد شوهرم میکرو کردیم. این چند تا جنین ضعیف هم با میکرو تشکیل شد گلم

آخی نازی😔 انشالله این دفعه دیگه این اتفاق نیفته. برات دعا میکنم. سپردم به خدا. ای وی اف اصلا رو ما ...

انشالله.ممنون منم براشما دعا میکنم .منم راضیم به رضاش حتما اونموقع صلاح ندونسته ،تلاشمو میکنم نامیدم نمیشم ولی زورکی هم نمیخام.سالمو و صالح بده بهم هرموقع داد شکرش.خیلی خوشحال شدم فهمیدم انتقال دادی .هرچی خیره انشالله ازخدا برات میخام چون سقطم سخته خدایی نکرده.مهم مثبت شدنش نیست مهم موندنش و سالم صالح بودنش.ولی منتظر خبرای خوبت هستمااااااا

2740
انشالله.ممنون منم براشما دعا میکنم .منم راضیم به رضاش حتما اونموقع صلاح ندونسته ،تلاشمو میکنم نامیدم ...

انشااله این دفعه برات میمونه گلم. چشم حتما❤️

اگه الان بی بی چک بزنی مشخص میشه. بزن یکی. ایشالا که نشون بده. من روز نهم بی بی چک زدم حاله کمرنگ ان ...

عزیز دلم من منفی شدم

انشالله.ممنون منم براشما دعا میکنم .منم راضیم به رضاش حتما اونموقع صلاح ندونسته ،تلاشمو میکنم نامیدم ...

عزیزم من منفی شدم

عزیزدلم ایشالله دفعه بعد منم روز ۱۳ ای یو ایم بنظرتون بی بی چک بذارم جوابش درست درمیاد؟

ممنون. عزیزم من به بی بی اعتقادی ندارم