2737
2734

علائم رو نمیدونم اما انرژی ومثبت و روحیه و استرس نداشتن خیلیییی مؤثره. مثبته انشالله

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
علائم رو نمیدونم اما انرژی ومثبت و روحیه و استرس نداشتن خیلیییی مؤثره. مثبته انشالله

انشالله. ممنونم عزیزم. التماس دعا

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله. ممنونم عزیزم. التماس دعا

من دوستم انتقال داد نزدیک 3سال پیش چون میدونستم ادم استرسی هستش اوردمش پیش خودم تا روز ازمایش الان سه قلوهاش تو بغلشن. اصلا نگران نباش. نشاسته حل کن تو اب بخور. شیر سویا بخور اناناس و کباب بخور روزی  دوسه تا نیم ساعت اروم اروم قدم بزن. توالت زور نزن. فیلم کمدی ببین فقط بخند 

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
من دوستم انتقال داد نزدیک 3سال پیش چون میدونستم ادم استرسی هستش اوردمش پیش خودم تا روز ازمایش الان س ...

مرسی مهربونم. چشم❤️❤️

2738
اگه الان بی بی چک بزنی مشخص میشه. بزن یکی. ایشالا که نشون بده. من روز نهم بی بی چک زدم حاله کمرنگ ان ...

جنین هات چند روزه بود عزیزم؟ واسه من دو روزست

برای من ۳ روزه بودن و فریز نشدن. تازه انتقال دادن

خداروشکر عزیزم انشالله بمونه برات پس شاید فردا بزنم. توکل بر خدا ممنون از محبتت

خداروشکر عزیزم انشالله بمونه برات پس شاید فردا بزنم. توکل بر خدا ممنون از محبتت

عزیزم برای شمام همینطور باشه ایشالا خدا حفظشون کنه برات. فردا گذاشتی خبرشو بهم بده حتما

عزیزم برای شمام همینطور باشه ایشالا خدا حفظشون کنه برات. فردا گذاشتی خبرشو بهم بده حتما

حتما عزیزم اگه گذاشتم یا حتی اگه در نهایت آزمایش دادم بهت میگم گلم. خیر ببینی انشالله❤️🌷

2706