2733
2739
عنوان

تو این ایام به یاد منتظرا هستی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14196 بازدید | 514 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.دوستان ببخشید که پست تکراری منا همه جا میبینید.... دیگه بریدم... خدایا ناشکری ام را به تنهایی و بی کسی و خستگی ام ببخش... دیگه نمیدونم خوشحالم یا ناراحت... میخندم یا گریه میکنم... خوابم یا بیدار... فقط میدونم دیگه طاقت ندارم... دوستان عاجزانه ازتون میخام برام تو این شبا دعا کنید... 3 ساله بچه دار نمیشم و ماه دیگه برای اخرین بار میخام iui کنم ... امسال متوسل شدم به طفل شیرخواره ی سیدالشهدا... انشالله همه حاجتمندان به حق امام حسین حاجت روا بشند و به حق ناامیدی علمدار کربلا هیچ بنده ای از درگاه خداوند ناامید نشه... التماس دعا...
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
2731
سلام دوستان عزیزم منم پارسال توی مراسم شیرخوارگان نذر کردم اگه امسال باردار باشم ، هفتاد و دو تاشیر بین بچه ها پخش کنم ، حالا امسال من باردارم و امروز دارم میرم نذرمو ادا کنم شک نکنید که علی اصغر با دستای کوچیکش هیچکدوممونو دست خالی بر نمیگردونه واسه همه منتظرا دعا میکنم ، شمام واسه من و بچم دعا کنین ، ممنونم
سلام دوستان .... امیدوارم هر چی زودتر دامنتون سبز بشه دوستان منم از نذر هفتاد دو شیر در روز علی اص5ر معجزه دیدم و همینطور از روزه اولین روز محرم .. روز اول محرم روزیه که زکریا روزه گرفت و از خداوند خواست که در اوج نا امیدی بهش فرزندی عنایت بکنه و خداوند هم دعاش رو مستجاب کرد و یحی رو بهش ارزانی داشت ... دوستان اگر با این دو نذر حاجتتون رو گرفتید منم یاد کنید
منم رفتم مراسم اما عکسی ندارم آخه بچه ندارم 5 ساله منتظرم امروز با یک دست لباس خالی رفتم مراسم به امید اینکه سال آینده اونارو به تن بچه ام کنم
فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد خدایا شکرت معجزه زندگیم رو به دست خودت می سپارم
2738
ایشاالله خدا دامن همه‌ی منتظرا رو به حق این روزای عزیز سبز کنه امین
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
انشالله گلناز جون نا امید نشو دیشب تو مراسم بودیم یه دختربچه بسته های کوچیک(مثه بسته کوچیکه نخود کشمش) نمک پخش میکرد بعد رو بسته ها نوشته بود سه شنبه اول 141 صلوات-سه شنبه دوم 141 نمک-سه شنبه سوم حاجت روا میخوام نذرشو انجام بدم
سلام.من 3سال بود که با هزار بدبختی باردار میشدم.اما هیچ وقت به سرانجام نمیرسید و فوت میشدن.پارسال با دله شکسته و ناامید از همه درهای بسته هپچین روزی وقتی داشت مراسمه شیرخوارگانه علی اصغر و نشون میداد اشکم سرازیر شد و با ناله وضجه خدارو به گلوی تیر خورده علی اصغرش قسم دادم و ازش یه دردونه خواستم و نذر کردم اگر تا سال دیگه دامنم سبز بشه بیارمنش تو این مراسم....درست تو همون محرم باردار شدم و....خدا 26تیره امسال ایلیامو گذاشت تو دامنم.... اینم عکسش آپلود عکس
حس شیرین و مبهمی دارد طپش قلب تو درون دلم