2737
2739
عنوان

تو این ایام به یاد منتظرا هستی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14196 بازدید | 514 پست
منم پارسال نذر کردم که سال بعد با بچه ام برم مراسم،ولی لایق مادرشدن نبودم الان دارم از شبکه ٥ برنامه رو میبینم و گریه میکنم جای منو و بچه ام اونجا خالیه خدایا تا کی باید انتظار بکشم تا کی حسرت بخورم چقدر دوا و درمان کنم نه جسمی برام مونده نه روحی ،دیگه بریدم
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
سلام بچه ها منم پارسال تو این تاپیک بودم پسرم آذر به دنیا میاد ان شاء الله امیدوارم همتون حاجت روا بشین به حق صاحبان این روزها
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ساله میگم سال بعد با بچم میریم هیئت اما هر بار نشد الانم اومدم اینجا بگم خدایا کمکم کن و بهم لیاقت مادر شدن رو بده ک سال دیگه با بچم باشم ... اشکم در اومد اخه دوماه پیش سقط کردم خیلی سخته
خدایا شکرت ..
2731
بچه ها امیدوار باشید ایشالا به حق صاحبان این روز همه منتظرا دامنشون سبز شه. اللهم صل علی محمد و آل محمد به نیت همه منتظرا
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی