2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آقا شما پو نصب کن همون اول بازی که داره راهنمایی میکنه میگه پو موجود فضاییه.شایعه پراکنی نکنید دیگه

چه چرت و پرتایی میگن

من اصلا هیچوقت فک نمیکردم سیب زمینی هم باشع اخه اصلا شبیه سیب زمینی نیس

2728

الان😐😐😐😐😐😐😐😐

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

مفتخرم که برای همچین گهی مادری نکردم 😁 همون سال که مد شده بود افسردگی داشتم و سمت گوشی نمیرفتم 😒 

بعدشم که برام دیگه جالب نبود..

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
😐این بازیو داشتم یه مدت بش غذا ندادم😐خلاصه ک خیلی عذابش دادم

اخه ابروریزی میکرد سر کلاس دانشگاه صداش میومد ک گشنس یا تشنس و... 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2738
مفتخرم که برای همچین گهی مادری نکردم 😁 همون سال که مد شده بود افسردگی داشتم و سمت گوشی نمیرفتم 😒&n ...

😂😂😂😂😂

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜